Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 15d. 14:45

Metų lenktynininko rinkimai. Žilvino Juršio žodis

Žilvinas Juršys
Asmeninio archyvo nuotr. / Žilvinas Juršys

GAZAS.LT drauge su „Publicum Sport“ pradeda Metų lenktynininko rinkimus. Kalbinsime labiausiai prie Lietuvos autosporto prisidėjusius ar arti jo esančius žmones, klausime jų nuomonės ir kitų metų pradžioje susumavę balsus paskelbsime pačius geriausius.

Šįkart Jūsų dėmesiui – didelio automobilių sporto mylėtojo ir entuziasto, lenktynininko, automobilių sporto meistro ir LASF ralio komiteto nario Žilvino Juršio verdiktas.

Žilvinai, kas, Jūsų nuomone, vertas šių metų geriausio lenktynininko Lietuvoje vardo?

Simas Juodviršis. Nei vienas kitas lietuvis nepasiekė tokių aukštų rezultatų tarptautiniame lygmenyje kaip Simas, ir nei vienas nesulaukė tokio Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos bei visuomenės dėmesio kaip jis, iškovojęs Europos kartingo čempiono vardą ir eilę kitų ryškių pergalių.

Kokį lenktyninį automobilį pavadintumėt geriausiu Lietuvoje 2012-aisiais?

Man įdomiausias automobilių projektas – „Ford Fiesta R2“, šiemet pasirodžiusi ir Lietuvos automobilių ralio čempionate. Pakankamai nebrangi ir patikima, perspektyvi jaunimui, pripažįstama viso pasaulio čempionatuose, manau šio automobilio laukia ilga ir šviesi ateitis.

Automobilių sporte dienas leidžia ne tik lenktynininkai. Ką galėtumėte išskirti kaip žmogų, savo veikla daugiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo?

Ramūnas Šaučikovas. Ne tik todėl, kad prisiimė didžiulę atsakomybę eiti LASF Ralio komiteto pirmininko pareigas, bet ir skyrė tam labai daug laiko, gilinosi į esmę bei parodė be galo daug noro ir iniciatyvos, tam, kad lietuviškas ralis tobulėtų. 

Koks jaunasis sportininkas šiais metais rodė didžiausią potencialą ir jau kitais metais gali pradėti skinti didžiąsias pergales?

Ralio lenktynininkas Edvinas Rudaitis. Pasirinkta teisinga technika („Ford Fiesta R2“) ir einama teisingu keliu. Gaila, kad visą šį sezoną Edviną lydėjo apmaudžios klaidos, tačiau manau, įgijęs patirties kitąmet jis išvengs tokių beprasmiškų klaidų ir turėsime jauną greitą ralio lenktynininką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas