Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 13:40

Michaelio Schumacherio gydytojas: jei jis išgyvens, pasekmės bus liūdnos

Michaelio Schumacherio gerbėjai prie Grenoblio ligoninės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Michaelis Schumacheris

Savo 45-ojo gimtadienio išvakarėse sunkią galvos traumą patyręs F1 pilotas Michaelis Schumacheris toliau gydomas įvedus jį į dirbtinę komą – kad netintų per nelaimę pažeistos smegenys.

Ketvirtadienį Grenoblio ligoninės profesorius Jeanas-Fransua Payenas, vadovaujantis reanimacijos skyriui, sakė: „Michaelio būklė išlieka stabili. Tačiau jo smegenų pažeidimai – labai rimti (pažeisti abu pusrutuliai). Taigi, jei pacientas išgyventų, iki pat gyvenimo pabaigos jis turės taikstytis su šios traumos pasekmėmis.“

Daugiau informacijos apie vokiečio sveikatos būklę nepranešama. Ligoninės vadovybė kategoriškai draudžia be artimųjų leidimo teikti bet kokią informaciją.

VIDEO: Reportažas iš Grenoblio ligoninės

Prie ligoninės budi apie 100 žurnalistų, juos akylai stebi apsauga. Žiniasklaidos atstovų oficialiai paprašyta atsitraukti nuo gydymo įstaigos, nes naktinio filmavimo metu naudojamos lempos gali apakinti sraigtasparnių, gabenančių sužeistuosius, pilotus. Tokių Prancūzijos Alpėse nukentėjusių slidininkų kasdien atgabenama net po kelis.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2013-ųjų spalį
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr./Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2013-ųjų spalį

Taip pat teigiama, kad TV kanalų siųstuvais apstatyti autobusiukai trukdo pravažiuoti greitosios pagalbos automobiliams.

Po incidento praėjusį savaitgalį, kai į M.Schumacherio palatą bandė patekti žurnalistas, persirengęs šventiku, ligoninės apsaugos pajėgos padvigubintos.

Ligoninėje nuolat budi lenktynininko žmona Corrina, dukra Gina Marie (16 metų) ir sūnus Mickas (14).

Artimuosius nuteikia, kad iš komos turbūt nepabus

Kaip praneša „Sky Sport Italia“, M.Schumacherio būklė išlieka sunki. Leidinio duomenimis, vienas iš autolenktynininko šeimos narių pasakojo, kad medikai artimuosius stengiasi nuteikti, jog F1 pilotas nepabus iš komos. Medikai mano, kad tokios būklės jis liks visą likusį laiką. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie Gazas