Moterys slalome varžėsi dėl „Subaru“ taurės

Saulėtą balandžio 26-osios rytą automobilius mėgstančios moterys rinkosi slalomui. Prie Trakų esančioje aikštelėje vyko išskirtinai moterims skirtas slalomas, kurį organizavo „Subaru“ klubas.
Moterų slalomas „Subaru“ taurei laimėti
Moterų slalomas „Subaru“ taurei laimėti / Valdo Čičinsko/Fotovaldas.com nuotr.

Pasivaržyti atvyko 26 dailiosios lyties atstovės, kurios pagal vairuojamus automobilius buvo susirstytos į dvi klases: „Subaru“ bei „Svečių“. Pastarajai priklausė bet kokį automobilį išskyrus „Subaru“ vairavusios moterys.

Slalome galėjo dalyvauti ir vyrai – tiesa, tik keleivio vietoje. Vairavimo pozicija šiose varžybose buvo rezervuota išskirtinai moterims, o vyrai galėjo padėti joms nebent nepaklysti trasoje.

Valdo Čičinsko/Fotovaldas.com nuotr./Moterų slalomas „Subaru“ taurei laimėti

Jeigu „Subaru“ klasės dalyvių sąrašas daugiau mažiau aiškus – „Subaru“ automobiliai, tarp kurių daugiausia buvo „Impreza“ modelių, tai svečių klasės automobilių parkas buvo labai įvairus. Čia buvo galima išvysti ir „Smart“, „Lexus“, „Honda“ ar BMW automobilius.

Kiekviena dalyvė slalomo trasa galėjo važiuoti keturis kartus. Vienas trasos įveikimas buvo skirtas jos išbandymui, o kiti trys – įskaitiniai. Bendrame rezultate buvo skaičiuojami dviejų geriausių įskaitinių važiavimų suma.

Svečių klasėje pirmą vietą užėmė „Honda Civic“ vairavusi Gintarė Viduolytė. Jos dviejų važiavimų suma buvo 1 min. 32,921 sek. Antra liko Natalija Lizunova su „Toyota Corolla“, ji trasoje užtruko beveik 7 sekundėmis daugiau nei nugalėtoja. Tik per plauką trečioje vietoje liko Jolita Pavilionienė su „Lexus IS200“, ji nuo N.Lizunovos atsiliko vos puse sekundės.

„Subaru“ klasės varžybos pasižymėjo atkaklumu – trijų prizininkių laikai „tilpo“ į vieną sekundę. Greičiausia čia buvo Monika Rinkevičienė su „Subaru Impreza“, trasoje užtrukusi 1 min. 41,904 sek. Nuo jos kiek daugiau nei 0,7 sek. atsiliko Evelina Drilingienė, o trečia liko Jolanta Iselionienė. Ji E.Drilingienei pralaimėjo vos 0,152 sek.

Svečių klasės dalyvės buvo greitesnės už „Subaru“ vairuotojas. Susumavus bendros įskaitos rezultatus, nugalėtojų pakyla atrodė identiškai svečių klasei.

Renginio prizininkės gavo ir išskirtinį prizą. Be taurių, diplomų bei dovanų čekių jos galėjo apsukti ratą trasoje su naujausios kartos „Subaru Impreza“.

Daugiau renginio nuotraukų galite rasti Valdo Čičinsko galerijoje paspaudę čia bei 98.lt galerijoje čia

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius