Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 28d. 22:08

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas: „Dakarui ruošiuos ten, kur nesitreniravo nė vienas lietuvis“

Vienintelė komanda #ZigmasDakarteam, atstovaujanti Lietuvos motociklininkų bendruomenei, pristatė savo techniką reikalingą Dakaro raliui. Arūno Gelažninko partneriai Dakare bus Lenkijos mechanikai. Jie ir pasirūpins, kad Arūno Gelažninko motociklas pasiektų Marselį, iš kur plauks laivu į Saudo Arabiją.

Šiais metais #ZigmasDakarteam techninę apžiūrą patiki profesionaliai lenkų komandai DUST, kuri prižiūrėjo Arūno Gelažninko motociklą ir praeitais metais, pirmąjame sportininko Dakaro ralyje.

„Nusiskundimų šiai komandai neturėjau, mechanikai profesionalūs, dalyvaujantys ir kitose pasauliniuose raliuose, todėl pasitikiu jais, kartu su komanda nusprendėme pratęsti bendradarbiavimą“, – paaiškino A.Gelažninkas.

Sportininkas šį kartą į Varšuvą gabeno ne tik naująjį, bet ir senąjį motociklą. Visa tai – dėl navigacijos technikos.

„Šiais metais kai kurie navigaciniai prietaisai keitėsi, todėl privalėjome įsigyti naujų. Tačiau liko ir tie, kurie tinka. Taigi bent laikinai senasis motociklas liko be kai kurių navigacinių atributų“, – paaiškino motociklininkas.

Arūno Gelažninko komandos technika į Prancūziją pajuda jau pirmadienį, o pats sportininkas tęsia treniruotes Lietuvoje.

Jis atskleidžia, kad tai – ne paskutinė treniruočių stotelė, netrukus jis pratęs pasirengimą Dakarui užsienyje. Jau gruodžio 9 d. jis išvyksta į vieną iš Azijos regiono šalių:

„Galiu pasakyti tik tiek, kad nei vienas lietuvis Dakarui dar ten nesiruošė. Tai, galima sakyti, staigmena ir man pačiam“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie Gazas