Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 4d. 14:33

Motociklininkas Balys Bardauskas apie siurprizus ir patirtą išgąstį

Balys Bardauskas
Komandos nuotr. / Balys Bardauskas

Motociklininkas Balys Bardauskas, besiruošiantis startui Dakaro ralyje, jau atsiėmė savo motociklą, kuris, kaip ir kitų dalyvių technika, Peru pasiekė po ilgos kelionės Atlanto vandenynu. Sportininkas šiemet išmėgins jėgas „Originals by Motul“ (buvusi „Malles Moto“) lenktynininkų klasėje, kurioje varžosi vieniši herojai be jokios techninės pagalbos, rašoma pranešime.

„Motociklas tvarkoje“, – po trumpos pirminės apžiūros pasakė B.Bardauskas, tačiau sportininkas nėra patenkintas, kad motociklo techninė apžiūra šiemet atliekama Pietų Amerikoje. Anksčiau visa techninė apžiūra vykdavo Prancūzijoje, prieš išplukdant motociklus ir automobilius laivu į Pietų Amerikos žemyną.

Įdomybės prasidėjo jau atsiimant motociklą muitinėje. Registracijos žurnale buvo pažymėta, kad B.Bardauskas motociklą jau atsiėmė sausio 3 dieną.

„Buvo šiek tiek strioko, bet paaiškėjo, kad kitas motociklininkas tiesiog supainiojo parašo vietą ir pasirašė už Balį“, – pasakojo komandos „Ąžuolas Team“ narė Marija Dubickienė.

Pasak jos, Balys ir visa komanda taip pat jau spėjo susitikti ir su žinoma keliautoja motociklu, rašytoja Egle Gerulaityte. Pastaroji Peru smėlynus (o jie sudarys apie 70 proc. šiųmečio Dakaro greičio ruožų) žino kaip penkis pirštus. E.Gerulaitytė su B.Bardausku pasidalino savo patirtimi, kaip galima patikimai įveikti kopas ir kitus ruožus.

Šių metų Dakaro ralis startuos sausio 6 d., o finišuos sausio 17-ąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas