TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motociklų treniruotės pritraukė būrį naujokų

„Moto diena“ Kačerginės „Nemuno žiede“
Organizatorių nuotr. / Motociklas trasoje
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiede“ dūzgė motociklai – čia vyko Lietuvos motociklų plento žiedo čempionato ir „Dolce Moto Card Cup“ pirmieji etapai. Tiek į profesionalus, tiek į mėgėjus orientuotos varžybos sulaukė nemažo dalyvių skaičiaus. Tarp jų ir daug naujokų

Nors šventadienio rytas ir prasidėjo lengvu lietumi, tai nesustabdė motoentuziastų – valandą pavėlinus treniruočių ir varžybų grafikus, su lietumi buvo sėkmingai atsisveikinta ir į tris grupes pagal pajėgumą suskirstyti dalyviai pradėjo treniruočių sesijas.

Šiose treniruotėse gali dalyvauti visi norintys pagilinti savo motociklo valdymo įgūdžius ir jų gausybė nustebino net pačius organizatorius – lėčiausiai važiuojančiose C grupėje prie starto linijos išsirikiavo per 25 sportininkus, kurie savo tempu mokėsi „Nemuno žiedo“ posūkius.

Po treniruočių sesijos ir pietų, ant trasos asfalto buvo pakviesti profesionalai – įvyko Lietuvos motociklų plento žiedo čempionato Pretendent, B-600 ir B-1000 važiavimai. Pretendent klasėje podiumą pasidalino Balys Trinkūnas, Paulius Lubas ir Mantas Navickas, B-600 greičiausi buvo Marius Ragaišis, Linas Navickas ir Nikita Svesnikov, o greičiausioje klasėje B1000 šampanu laistėsi Valerij Kabankov, Kęstutis Stankūnas ir Tomas Padleckas.

Organizatorių nuotr./Motociklas trasoje
Organizatorių nuotr./Motociklas trasoje

Varžybose rimtų incidentų neužfiksuota, tad po jų, jau pilnu tempu kaitinant pavasarinei saulei, buvo pratęstos treniruotės, o pagal jų laikus, išrikiuoti „Dolce Moto Card Cup“ dalyviai. Prie starto linijos tokių stojo net 16 – dauguma iš jų pozicinėse lenktynėse dalyvavo pirmą kartą.

Pirmąsias vietas B grupėje pasidalino Modestas Skrebedis ir Zigmas Jaunzemnieks, o naujokų C grupėje Rolandas Bilinskas, Dainius Jocys ir Mindaugas Blockis, tačiau būtina paminėti vieną damą iš pajūrio, kuri ne tik ryžosi dalyvauti varžybose, bet ir startavusi iš rikiuotės galo, sugebėjo atsikovoti stulbinančias 9 pozicijas ir finišavo 6 – tai Fortūna Grabauskytė iš Klaipėdos Motociklų klubo „ATV Monstrai“.

Šis rezultatas, tai puikus įrodymas, jog lytis prie motociklo vairo nereiškia nieko – dėl pozicijų čia kovoja visi. 

Organizatorių nuotr./Motociklai trasoje
Organizatorių nuotr./Motociklai trasoje

Pirmosios šiemet treniruočių ir varžybų serijos rezultatais organizatoriai „Dolce Moto“ patenkinti – visa diena apsiribojo minimaliais incidentais, visi norintys gavo pakankamai „trasos laiko“ ir taip pat pasinaudojo „Juta Racing“ teiktomis konsultacijomis – šie, oficialūs „Ohlins“ važiuoklės gamintojų atstovai dalyviams padėjo rasti tinkamą važiuoklės balansą ir taip atrasti taip trūkstamas sekundės dalis. 

Antroji varžybų ir treniruočių sesija planuojama birželio 14 dieną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas