Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motokroso varžybų dalyviai vos nepaskendo dėl plono ledo (nuotraukos, video)

Motokroso varžybos Neveronyse
NeveroniuAidas.lt nuotr. / Organizatoriai buvo ramūs, nes ledo storis siekė apie 0,5 metro, tačiau kai kuriose vietose jo sluoksnis buvo itin plonas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Neveronyse ant ežero kranto surengtą sporto šventę kiek aptemdė gamtos išdaigos, į kurias organizatoriai iš anksto neatkreipė dėmesio. Laimei, plono ledo plotai buvo prie pat kranto, todėl motociklininkai atsipirko išgąsčiu.

Šeštadienį Neveronyse (Kauno r.) ant ledo griaudėjo motociklų ir keturračių varikliai, aidėjo žiūrovų plojimai ir šūksniai. Čia vyko atkaklios ,,Motokroso varžybos 2010”, praneša vietos naujienų tinklapis NeveroniuAidas.lt.

Organizatoriai iš anksto nebuvo atkreipę dėmesio, jog keliose vietose ledo sluoksnis itin plonas, todėl tų vietų nepažymėjo, neatitvėrė.

Tik po treniruotės varžybų trasoje, prieš pat motokroso varžybų pradžią, sportininkai norėdami išvažiuoti iš trasos, važiavo šalia kranto ir ėmė masiškai įlūžinėti į vandenį.

Paskui vieną sportininką važiavo kiti, todėl į plono ledo spąstus pakliuvo iškart grupė motociklininkų.

Savarankiškai išsivaduoti iš ledo gniaužtų pavyko ne visiems. Tuos, kam sekėsi sunkiai, gelbėjo žiūrovai ir treneriai (žr. filmuotą medžiagą apačioje).

Medikų pagalbos niekam neprireikė, tačiau visi liko šlapi nuo kojų iki galvos bei, žinoma, ne juokais išsigandę, rašo NeveroniuAidas.lt.

NeveroniuAidas.lt nuotr./Motokroso varžybos Neveronyse
NeveroniuAidas.lt nuotr./Motokroso varžybos Neveronyse

Į šventę plūdo žiūrovai

Organizatoriai manė, kad be jokios baimės gali varžybas organizuoti ant ledo, nes čia jo storis didesnis nei pusė metro.

Į šią šventę Neveronyse susirinko rekordiškas skaičius ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų. Publika tikėjosi pamatyti nepakartojamą šou.

Motokroso varžybas emocingai stebėjo daugiau nei 350 žmonių.

Apie 14 val. į šventės vietą įvažiuoti buvo ypač sudėtinga ar net neįmanoma.

Motokroso varžybos vyko apie 4 valandas.

Po įspūdingų lenktynių jų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir piniginiais prizais.

Pasak šventės organizatorių, renginys gali tapti tradiciniu, tokiu atveju viliamasi sulaukti kasmet vis daugiau žiūrovų.

Rimtų traumų išvengta

Motokroso varžybų organizatorius Saulius Galažninkas džiaugėsi, kad per varžybas niekas iš sportininkų rimčiau nesusižalojo. Tiesa, kai kuriems motociklininkams smulkių traumų išvengti nepavyko.

Neveronyse žiemos motokroso varžybos organizuojamos jau antrus metus iš eilės.

,,Aš labai džiaugiuosi, kad mūsų krašte vyksta tokios šventės, kurios sutraukia būrius žmonių bei juos vienija”, – kalbėjo Neveronių bendruomenės centro pirmininkė Aldona Petkevičienė.

Šįmet kartu su motokrosu šurmuliavo ir Užgavėnių šventė. Tolėliau nuo varžybų vietos buvo rengiamos įvairios fizinės rungtys vaikams ir susaugusiesiems.

Šventėje taip pat buvo uždegtas laužas, prie kurio šildėsi sušalusieji, šventės dalyvius nudžiugino ir organizatorių dovanos.

 

VIDEO: Dėl organizatorių aplaidumo sportininkai masiškai lūžo į ledą
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas