Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 19d. 18:02

Naujas Benedikto Vanago planas: Dakaro „Hilux“ skraidinamas lėktuvu, bet nebūtinai į Lietuvą

Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowskis 15min iš Dakaro
Ryčio Šeškaičio nuotr. / Benediktas Vanagas

Prieš išskrisdamas iš Limos per Paryžių į Lietuvą Benediktas Vanagas surengė tiesioginę klausimų-atsakymų laidą savo paskyroje. Jos metu užsiminė, kad Dakaro automobilis neplauks laivu atgal į Le Havro uostą Prancūzijoje, o skris lėktuvu. Ir, ko gero, ne į Lietuvą. Gal į Rusiją, kur vasario 16 d. vyks „Baja Russia“? Nes būtent taip pernai pasielgė kai kurie Dakaro lyderiai, iš Pietų Amerikos išskubėję į Rusijos žiemą.

Visa informacija pie Dakarą (spauskite čia)

Šią informaciją (kad Juodasis Vanagas ne plauks, o skris) patvirtino ir Benedikto Vanago įrašas jo „Instagram“ paskyroje: prieš skrydį automobilis nuardomas arba, kitaip tariant, „prikerpami sparnai“.

Benedikto Vanago „Instagram“ istorija
Benedikto Vanago „Instagram“ istorija

Turit omeny, kad Benediktas Vanagas yra pareiškęs, kad, bent jau kol kas nedalyvaus Lietuvos ralio čempionate ir ruošiasi parduoti savo „Škoda Fabia R5“ bei apsistoti tik ties viena disciplina, peršasi štai tokia išvada. Tai galėtų būti Pasaulio ralio maratonų taurės lenktynių ciklas arba keli etapai.

Turbūt prisimenate, prieš porą metų Benediktas Vanagas 15min studijoje kalbėjo, kad norėtų jėgas išbandyti Pasaulio ralio maratonų čempionate, bajose. Vėliau to plano atsisakė. Tiesa, ekipažas ir anksčiau yra bandęs jėgas panašiose varžybose, pvz., „Italian Baja“.

Ir nors Benediktas kol kas plačiau šio klausimo nekomentuoja, galima nuspėti, kad „Toyota Hilux“ skrenda į Rusiją, kur vasario 16 d. startuoja „Baja Russia“. Antraip kam ta skuba ir automobilio skraidinimas lėktuvu, kainuojantis kelias dešimtis tūkstančių eurų?

Tačiau techninės pagalbos sunkvežimis „Žaibas“ laivu plaukia į Le Havrą, jis lėktuvu neskrenda. Todėl tarp daugybės neatsakytų klausimų lieka ir šis: kas techniškai aptarnaus „Juodąjį Vanagą“? Ar „General Financing Team Pitlane“ šią paslaugą turės pirkti iš kurios nors gamyklinės komandos?

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas