Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nemuno vandenį kaitins vandens motociklai

Vandens motociklai
Organizatorių nuotr. / Vandens motociklai
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Birželio 13-14 dienomis Birštonas pasipuoš šventine nuotaika bei kunkuliuos gausybe renginių. Neatsiejama kurorto šventės dalimi tapo jau ne vienerius metus organizuojamas Lietuvos vandens motociklų čempionatas.

Dvišalis čempionatas

Šiais metais pirmą kartą Lietuvoje, Nemuno pakrantėje ties Birštonu, susijungs dviejų šalių vandens motociklų čempionatai – Lietuvos čempionato I etapas bei Lenkijos čempionato II etapas. Lietuvos sportininkai 10 metų lankydavosi Lenkijoje ir dalyvaudavo šios šalies čempionatuose, tačiau kaimynus mums prisikviesti į savo organizuojamas varžybas buvo ganėtinai sudėtinga dėl jų kritiško požiūrio.

Prieš kelis metus pavyko įkalbėti kelis Lenkijos sportininkus atvykti į Lietuvą ir nuo to laiko dalyvių skaičius vis augo.

„Prieš kelis metus pavyko įkalbėti kelis Lenkijos sportininkus atvykti į Lietuvą ir nuo to laiko dalyvių skaičius vis augo. Šiais metais nutarėme susijungti ir po vieną šalies čempionato etapą surengti vieni pas kitus“ – sakė Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos prezidentas Tomas Gurkšnys.

Pastaruosius keletą metų Lietuvos čempionatas sulaukia vis didesnio sportininkų skaičiaus iš kaimyninių šalių, tokių kaip Latvija, Lenkija, Estija, Rusija, Baltarusija. Šie metai – ne išimtis, tačiau prie šių kaimynų žada prisijungti ir yra labai laukiami Suomijos sportininkai.

Varžybų organizatoriai žada daug atkaklių kovų vandenyje, kurias galės stebėti visi atvykę į šventę.

Organizatorių nuotr./Vandens motociklai
Organizatorių nuotr./Vandens motociklai

Kvies negadinti atostogų kitiems, o dalyvauti varžybose

Šį savaitgalį Lietuvos vandens motociklų sporto federacija kvies visus turinčius bei neturinčius vandens motociklo, nebūti vandens „chuliganais“ ir negadinti kitiems atostogų neleidžiant ramiai atostogauti poilsiautojams, bet atvykti į varžybas ir išbandyti save. Šiai idėjai įgyvendinti organizuojamas Lietuvos vandens motociklų slalomo čempionatas.

Mes norime pakeisti žmonių požiūrį į vandens motociklus ir jų vairuotojus, siekiame ugdyti kultūrą ir pagarbą vieni kitiems. 

„Mes norime pakeisti žmonių požiūrį į vandens motociklus ir jų vairuotojus, siekiame ugdyti kultūrą ir pagarbą vieni kitiems. Geriau tie žmonės, kurie turi vandens motociklus savo energiją išnaudoja varžybose, o ne plaukiodami žmonėms „per galvas“ neleistinuose vandens telkiniuose“ – apie idėją kalbėjo LVMSF sekretorė Mingailė Dranseikaitė.

Neturintiems vandens motociklo, bet norintiems sudalyvauti varžybose žiūrovams organizatoriai paruošė specialią klasę. Joje kiekvienam norinčiam bus suteiktas vandens motociklas ir jis galės savo jėgas išbandyti trasoje.

Organizatorių nuotr./Vandens motociklai
Organizatorių nuotr./Vandens motociklai

Lietuvos vandens motociklų slalomo čempionatas susidarys iš 3 etapų. Pirmasis, kaip ir minėta, įvyks jau birželio 14 dieną Birštone.

Varžybų metu sportininkai turės įveikti tris ratus, iš kurių vienas bus įskaitinis, o greičiausiųjų sportininkų lauks ir nugalėtojų pakyla.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Nemunas Birštonas
Parašykite atsiliepimą apie Gazas