15min be reklamos
2023 02 09, 10:48

„OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“ čempionato finale – aistros, netikėtumai ir klaidos

„OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“ virtualių ištvermės lenktynių finalinis etapas vyko siauroje, nelygioje ir labai pavojingoje Road Atlanta trasoje. Kaip ir reikėjo tikėtis, avarijų netrūko, o kai kurios lėmė labai skaudžius pasikeitimus taškų lentelėje, rašoma pranešime.
„OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“
„OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“ / Organizatorių nuotr.

GT3 klasėje gamyklinė „Ford“ komanda „Fordzilla“ čempionų titulą užsitikrino jau po penkių etapų. Antra vieta prieš finalinį etapą taip pat užtikrintai priklausė „power Hit Radio Racing“ komandai. Tačiau dėl trečios vietos nusimatė įnirtinga kova tarp antrosios „Fordzilla“ ir „Roadtsr racing“ komandos.

Kova baigėsi jau pirmame posūkyje abiejų varžovų susidūrimu. Incidentą komisarai nagrinėjo beveik valandą, peržiūrėta visa turima vaizdo medžiaga. Buvo gauti „Fordzilla“ komandos duomenys apie stabdžio pedalo paspaudimo jėgas. Visgi nuspręsta, kad tai nebuvo tyčinis smūgis. Komanda neišvengė baudos, bet „Roadtsr“ tai jau nebeišgelbėjo. Jie nukrito į 4 vietą čempionate.

GT3 Am klasėje nugalėtojai turėjo paaiškėti finaliniame etape. Taip ir nutiko. Į pirmą vietą iš trečios pakilo „Slow and confused“, o iš pirmos į trečia krito „Locals Autosport“. „RK Foundation“ liko antroje .

GT4 klasėje virė didžiausios aistros, nes net šešios komandos turėjo realius šansus iškovoti čempiono titulą. Pirmą vietą išplėšė „MTSGRG“, surinkusi tiek pat taškų kiek ir antroje vietoje likusi „SRB Motorsport“, tačiau pergalę nulėmė daugiau iškovotų aukštesnių vietų sezone. Tokia pati situacija susiklostė kovoje dėl 3 vietos. Antroji „MTSGRG“ komanda pelnė tiek pat taškų kiek ir „Shipzee Racing“, tačiau pastaroji čempionato metu šventė daugiau pergalių ir galėjo džiaugtis trečiu podiumo laipteliu.

Gustas Grinbergas, vienas iš „OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“ čempionato organizatorių, po finišo džiaugėsi lenktynių sėkme: „Smagu, kad pavyko pasikviesti net 42 komandas iš viso pasaulio. Žinoma, dominavo lietuviai, kurie tikrai ko turėjo pasimokyti iš stiprių užsienio pilotų. O mes sustoti nežadame, vykdysime ir daugiau varžybų, kurios, tikiu, paskatins dar daugiau žmonių ateiti į profesionalaus e-sporto pasaulį“.

Čempionato tiesiogines transliacijas 15min Gazas ir 15min paskyrose „Facebook“ platformoje peržiūrėjo daugiau nei 50 tūkstančių žiūrovų, o „OBS Motorsport“ kanale „Youtube“ bendras video turinio peržiūrų skaičius viršijo 150 tūkstančių.

Čempionate nugalėjo:

GT3 klasė:

  1. Team Fordzilla, 156 taškai.
  2. Power Hit Radio Racing, 90 taškų.
  3. Team Fordzilla, 87 taškai.

GT3 Am klasė:

  1. Slow and Confused, 89,5 taško.
  2. RK Foundation, 83 taškai.
  3. Locals Autosport, 81,5 taško.

GT4 klasė:

  1. MTSGRG, 94 taškai.
  2. SRB Motorsport, 94 taškai.
  3. Shipzee Racing, 83 taškai.

„OBS World Endurance Cup sponsored by Optibet“ nugalėtojų trejetukui bus suteikta galimybė išbandyti tikrą lenktyninį Porsche automobilį realioje trasoje. 5-6 vietos bus apdovanotos „Sechszylinder art“ paveikslais, o patekę į dešimtuką vyks į „OBS World“ VIP renginį. Dar įdomiau yra tai, kad visi prizai bus įteikti NFT (unikalūs vertę turintys virtualūs žetonai) pavidalu, o tai reiškia, kad jų gavėjai, jei nepasinaudos patys, galės parduoti virtualiame pasaulyje ir žetonus konvertuoti į realius pinigus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas