Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Omnitel“ 1000 km lenktynės - metų sporto rinkodaros kampanija

„Omnitel 1000 km lenktynės“
Valdo Jaručio ir Tomo Pikturnos nuotr. / „Omnitel 1000 km lenktynės“
Šaltinis: 15min
0
A A

Sporto vadybos asociacija, įvardijo besibaigiančių metų geriausius sporto vadybos projektus ir žmones, kurių indėlis į sporto plėtrą šiemet buvo didžiausias.

Konkursui buvo pateikta daugiau kaip 80 paraiškų, kurias atidžiai išstudijavusi ir įvertinusi sporto vadybos asociacija be jau minėtos paskelbė ir geriausio sporto vadybininko, rėmėjo, sporto renginio ir kitų nominacijų laureatus.

Sporto vadybos asociacijos nuomone, šiemet jau vienuoliktą kartą paeiliui surengtos „Omnitel“ 1000 km lenktynės pagrįstai vadinamos vienu didžiausių sporto renginių Baltijos šalyse ir net gali būti tituluojamos lietuvišku Le Mans lenktynių atitikmeniu. Todėl būsimasis geriausios sporto rinkodaros kampanijos nominacijos laureatas didelių diskusijų nekėlė.

Valdo Jaručio ir Tomo Pikturnos nuotr./„Omnitel 1000 km lenktynės“
Valdo Jaručio ir Tomo Pikturnos nuotr./„Omnitel 1000 km lenktynės“

"Būdami "Omnitel" 1000 km lenktynių partneriai, džiaugiamės, kad įvertintas projektas, kuris ne tik populiarina automobilių sportą, greičių galimybes ir moderniųjų technologijų naudojimą sporte, bet ir daug dėmesio skiria atsakomybei bei saugumui kelyje, -  sakė "Omnitel" prezidentas Antanas Zabulis.

„Šis pripažinimas visai mūsų bendardarbių komandai yra nepaprastai svarbus. Prie projekto dirba ne tik „Promos sporto“ ir „Omnitel“ specialistai, bet ir daugybė kitų didžiausiam Lietuvos autosporto renginiui neabejingų žmonių. Apdovanojimas mus visus dar labiau paskatins ir įpareigos kitas lenktynes surengti dar geriau, dar daugiau naujovių pateikti tiek patiems lenktynių dalyviams sportininkams, tiek šių varžybų gausiems žiūrovams, - atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo „Omnitel“ 1000 km lenktynes rengiančios bendrovės „Promo Sportas“ vadovas Darius Jonušis . – Ne paslaptis, kad geras yra tas renginys ir ta kampanija, kuri yra rūpestingai apgalvota ir kuriai ruošiamasi ne vieną mėnesį. Mes turime sukaupę pakankamą patirtį, todėl neabejoju, kad 2011 metų lenktynės įrašys dar ne vieną naują puslapį į renginio metraštį.“

Pasak D. Jonušio, lenktynes, kurios šiemet pripažintos metų sporto rinkodaros projektu, padėjo išgarsinti nesavanaudiška partnerių pagalba ir ilgametis bendradarbiavimas su jais.

Valdo Jaručio ir Tomo Pikturnos nuotraukos/Triumfo akimirka
Valdo Jaručio ir Tomo Pikturnos nuotraukos/Triumfo akimirka

„Ypatingai vertiname bendrovės „Omnitel“ kelių metų indėlį į šį projektą, - sakė D. Jonušis. – Vaisingas bendradarbiavimas su Susisiekimo ministerija leidžia ugdyti eismo saugumo įgūdžius. LNK televizija įgalino šį renginį padaryti prieinamu bei suprantamu net ir lenktynių dienomis negalintiems apsilankyti Palangoje, o kasmet po 100 ir daugiau lenktynių spaudos centre akredituojamų žurnalistų visame pasaulyje išgarsino bendromis mūsų pastangomis kuriamą šventę.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas