Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 12d. 23:28

„Organicagro Racing Team“ ekipažas tapo „Baja“ varžybų Juodupėje nugalėtojais

Varžybų akimirka
Komandos nuotr. / Varžybų akimirka
Šeštadienį Rokiškio rajone, Juodupėje baigėsi dvi dienas trukęs antrasis Lietuvos „Baja“ čempionato ir taurės etapas. Jame automobilių įskaitos nugalėtojais tapo po pirmosios varžybų dienos į lyderių pozicijas išsiveržęs Vaidoto Paškevičiaus ir Gyčio Vercinsko duetas, lenktyniavęs „Seat Leon Dakar“ automobiliu, rašoma pranešime.

Pirmąją varžybų dieną ekipažui nesisekė pagauti savo ritmo, todėl po dviejų greičio ruožų „Organicagro Racing Team“ duetas atsidūrė jiems kiek neįprastose žemesnėse pozicijose.

Tačiau antroje pirmosios dienos dalyje lenktynininkai susiėmė, atsikovojo prarastas minutes ir paliko varžovus už nugarų.

Dar dešimt kilometrų greičio ruožų organizatoriai nusprendė patausoti šeštadieniui. Antrąją varžybų dieną „Baja“ čempionato dalyviai važiavo tomis trasomis, kur varžėsi „Mini ralio“ dalyviai.

Vaidotas Paškevičius prieš antrosios dienos startą tvirtino, kad paskutiniuose ruožuose jis nesiims perdėto atsargumo ir važiuos savo tempu. Planas pavyko – jo ir šturmano Gyčio Vercinsko duetas laimėjo abu likusius greičio ruožus ir iškovojo pirmąją vietą automobilių rikiuotėje.

„Sekėsi gana neblogai. Viskas pagal planą. Važiavome savo tempu, nepersistengėme, bet ir neatsipalaidavome. Pavyko laimėti abu paskutiniuosius greičio ruožus ir dar padidinti persvarą prieš varžovus.

Esame dėkingi savo partneriams „Organicagro“, „Tavisa“, „Stiklų ekspertai“, „Spaudos departamentas“, Egidijaus Černiaus ūkiui už indėlį į pergales. Be jų mūsų čia nebūtų. Džiugu, kad šturmanas Gytis irgi labai pasistengė ir gerai padirbėjo, automobilis atlaikė. Dėkoju jį prižiūrėjusiems mechanikams. Tikiuosi, kad „išgaudėme“ tas „Bitutės“ problemas ir ateityje kaprizų nebeturėsime. Dabar ruošimės kitam „Baja“ čempionato etapui“, – po pergalingo finišo sakė Vaidotas Paškevičius.

Per dvi dienas Juodupės apylinkėse „Baja“ čempionato dalyviams teko įveikti daugiau nei 160 sportinių kilometrų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

18:38
01:51
01:10

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie Gazas