Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 29d. 21:27

„Organicagro Racing Team“ komandos „Bitutė“ ruošiasi įgelti ir bagiams

Varžybų akimirka
Komandos nuotr. / Varžybų akimirka
Ketvirtadienį „Perimetro“ varžybų dalyviams, besivaržantiems „Sport“ kategorijoje, organizatoriai numatė du greičio ruožus, kurių bendras ilgis – kiek daugiau nei šimtas kilometrų. Po šios varžybų dienos „Organicagro Racing Team“ komanda dar labiau padidino savo persvarą prieš varžovus. Dabar Vaidotą Paškevičių ir Gytį Vercinską domina pasimatuoti jėgas prieš bagius neoficialioje bendroje „Sport“ įskaitoje, rašoma pranešime.

Ketvirtadienis Varėnos miškuose „Organicagro Racing Team“ komandai buvo sėkmingas. Ekipažas užtikrintai laimėjo abu greičio ruožus – antrame artimiausią persekiotoją jie aplenkė kiek daugiau nei 40 sek., o trečiame – net 5 min. Po šios dienos Vaidotas Paškevičius su Gyčiu Vercinsku beveik 7 min. lyderiauja prieš antroje vietoje klasifikuojamą Merkio Saukevičiaus ir Dariaus Leskausko duetą.

Tačiau Vaidotas Paškevičius tvirtina, kad diena tikrai nebuvo lengva. Miškas, kuriame suraizgyti greičio ruožai, yra itin klaidus. Nors starto ir finišo lokacijos šiose varžybose kartais kartojasi, tačiau visa likusi dešimčių kilometrų distancija yra suformuota išnaudojant kiekvieną, net ir tankiai apaugusį miško keliuką.

Čia, pasak ekipos piloto Vaidoto Paškevičiaus, reikia rasti balansą tarp greičio ir tikslumo, kadangi kiekviena klaida gali kainuoti brangiai – šalia trasos visuomet laukia medžiai. Šiandien vienas medis „Seat Leon Dakar“ šoną apgadino. Incidentas įvyko tuomet, kai ekipažas trasoje sutiko miškavežį ir bandė jį apvažiuoti.

„Rytas prasidėjo visai smagiai. Turėjome tik vieną mažą klaidą, bet ten kiti dalyviai klydo dar daugiau. Kelio knygoje ten klaidos nebuvo, bet pati vieta tokia, kur reikia pagalvoti. Tai mes ten sugaišome, bet paaiškėjo, kad kiti sugaišo ilgiau. Kadangi naktį ir ryte čia lijo, danga buvo gana slidi, todėl ne visuomet jautėmės komfortiškai. O ir trasą organizatoriai supynė labai „darbinę“. Vidutinis greitis nebuvo didelis, bet jau tiek posūkių gavome, kad tikrai reikėjo pavargti. Kai lenktyniaujame kariniame poligone, per tankų išmuštas duobes lekiame greičiau nei čia. Tikrai buvo ką veikti.

Antrame greičio ruože padarėme gal šiek tiek daugiau klaidų, bet smulkesnių, nekainavusių daug laiko. Lėkėme gan gerai, šiek tiek pašokinėjome per tramplinus. Turėjome ir vieną incidentą. Vienoje vietoje miškavežis krovėsi medžius, tai teko jį apvažiuoti. O apvažiuodami šonu užkabinome medį. Nukentėjo slenkstis, bet lyg ir nieko rimčiau nepažeidėme. Tačiau mechanikai viską sutvarkys, rytoj „Bitutė“ bus kaip nauja“, – kalbėjo Vaidotas Paškevičius.

Rezultatu komandos pilotas Vaidotas Paškevičius yra patenkintas ir teigia, kad ekipos tikslas bus išlaikyti maksimalų ir tuo pačiu saugų tempą bei bandyti pasitikrinti savo jėgas lyginant rezultatus su SSV klasės dalyviais, vairuojančiais pranašesnę techniką.

„Žiūrime ir tuos vadinamus bendrus rezultatus ir lyginame savo laikus su SSV, tai po šios dienos tame bendrame katile esami antri po Roko Baciuškos. Manau, kad tai labai geras rezultatas žinant tai, kad mūsų automobilis daug sunkesnis ir daug lėtesnis nei bagiai“, – sakė „Organicagro Racing Team“ lenktynininkas Vaidotas Paškevičius.

Penktadienį komandos lauks dar du greičio ruožai. Bendras jų ilgis – 102 kilometrai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

18:16
00:38
41:01

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie Gazas