Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 09 15, 08:07

„Orlen Ladies GO Rally Elektrėnai 2020“: alytiškių triumfas, dovanų lietus ir „Auto asių“ himno pristatymas

Savaitgalį Elektrėnuose įvyko 3-iasis Nacionalinių Vairuojančių Moterų Varžybų etapas – „Orlen Ladies GO Rally Elektrėnai 2020“ orientacinis-pramoginis ralis, kuriame dalyvavo beveik 50 vairuojančių moterų komandų iš visos Lietuvos. Jame netrūko gerų emocijų ir adrenalino, rašoma pranešime.
„Orlen Ladies GO Rally Elektrėnai 2020“ orientacinis-pramoginis ralis
„Orlen Ladies GO Rally Elektrėnai 2020“ orientacinis-pramoginis ralis / Jurgos Anusauskienės nuotr.

Ralio dalyvėms pagal kelio knygą reikėjo įveikti 150 km trasą, kuri driekėsi nuo Elektrėnų iki Kauno ir atgal, joje buvo integruotos vairavimo įgūdžius tobulinančios: slalomo, kartingų, vidutinio greičio rungtys, smagios užduotys, išskirtinio dėmesio sulaukė PIO padangų slalomo rungtis, kurioje reikėjo pagal tam tikrą schemą ridenti padangą. Merginos finišavo naujoje ORLEN degalinėje Elektrėnuose, kurioje buvo išskirtinis podiumas ir čia jos turėjo nufilmuoti smagią reklamą apie tam tikrą prekę ar paslaugą. Originalumo ir išskirtunumo ralio dalyvėms išties netrūko. Jos savo gražiais vaizdo įrašais „užbombardavo“ socialinius tinklus.

Po finišo, lydint policijos ekipažui, dalyvės kolona pravažiavo per „Kuusamet group Rally Elektrėnai 2020“ serviso zoną, pagrindinę arką, varžybų vedėjai Raimonda Jagminaitė ir Dainius Martinaitis pristatydami kiekvieną komandą stebėjosi jų originaliais pavadinimais ar rekvizitais: nuo gyvačių, šluotų iki ryškių perukų, kaukių.

Apdovanojimų ceremonijos metu buvo paskelbtas geriausiųjų dešimtukas: 10-oji vieta atiteko komandai "Dantų Harmonija" iš Vilniaus, 9-oji – taip pat vilnietėms „womens's garage“, 8 – tos liko FURIJOS iš Kauno, 7-tos „Blue Snakes“ iš Panevėžio, 6-ta vieta šį kartą atiteko praeito etapo nugalėtojoms "Drift Nation Ladies" iš Klaipėdos. Šios komandos buvo apdovanotos „Liqui Moly“ dovanomis.

Nedaug iki podiumo trūko 5-ąją vietą užėmusioms "Fire Fox" iš Vilniaus ir 4-ąją vietą Hockey Girls iš Elektrėnų. Šios komandos buvo apdovanotos „Liqui Moly“ ir žinomo plaukų stilisto Karolio Murausko plaukų kosmetikos linijos „Valquer“ dovanomis, kurias ir įteikė pats kūrėjas.

Labiausiai tądien pasisekė į TOP 3 patekusioms dalyvėms, nes jos ne tik puikiai praleido dieną, papildė savo patirtį vairavimo įgūdžiais, bet ir buvo apdovanotos vertingais prizais: „Liqui Moly“, „Bags & More“ dovanomis, pasiplaukiojimais Neries upe 15 asmenų su Barza.lt laivu, sporto klubo „Forum“ Vilniuje apsilankymais bei abonementais, Padangų importuotojų organizacijos įsteigtais „Melga“ kuponais padangoms įsigyti, „Carolina Kmit“ aksesuarais bei bebro kailio kilimėliais.

3 – vieta atiteko ekipažui "IT Ladies" iš Vilniaus: Karolinai Staniulytei ir Dianai Vaidilienei, sidabriniu ekipažu šiose varžybos tapo ir antrąją vietą užėmė visuose „Ladies Go“ organizuojamose varžybose prizines vietas laimėjusi šeimyninė komanda „Geri genai“ iš Jonavos, sesės Jonė ir Gabrielė Aleksynaitės.

ORLEN Ladies GO Rally Elektrėnai 2020 nugalėtojomis tapo alytiškės „Ladies Power“: Rita Sabaitė, Jurgita Raulušaitienė, Vita Ruzgienė, Lina Juonytė. Jos galės pasidėti dar vieną nugalėtojų, šį kartą Elektrėnų savivaldybės mero taurę į savo kolekciją, nes laurus yra nuskynusios ne vienose panašaus pobūdžio moterų varžybose. Taures joms įteikė Elektrėnų vicemeras Raimondas Ivaškevičius. Nugalėtojoms atiteko be anksčiau išvardintų dovanų ir 500 Eur kuponas degalams ORLEN degalinėje, merginas apdovanojo pats akcinės bendrovės ORLEN Baltics Retail degalinių tinklo Lietuvoje Generalinis direktorius, valdybos pirmininkas Rafał Bałazy.

Apdovanojimų ceremonjoje buvo paskelbtos ir dar 3 specialios nominacijos. Daugiausiai apie Elektrėnus ir „Rally Elektrėnai“ žinojusiam ekipažui „Red lips Ladies“, kuris atsakė į 9 iš 10 klausimų atiteko Elektrėnų savivaldybės įsteigtos dovanos.

Taip pat Stilingiausio ir Kūrybiškiausio ekipažo nominacijos, kurias rinko kompetetinga komisija: žinomas aktorius, „Actors gym“ vienas iš įkūrėjų Edgar Bechter, „Ladies Go“ fotografė Jurga Anusauskienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, renginių ir TV laidų vedėjas Dainius Martinaitis ir „Ladies GO“ judėjimo įkūrėjos ir šio renginio organizatorės Raimonda Jagminaitė ir Aušra Cherry.

Stilingiausią ekipažą, kuris išlaikė vientisą stilių: tiek drabužių, tiek automobolio, tiek bendros komandinės nuotaikos šiose varžybose paskelbė ir dovanų kuponą įteikė „Kuusamet group Rally Elektrėnai 2020“ nugalėtojas, žinomas lenktyninkas Vaidotas Žala. Juo tapo AAAguonėlės iš Kelmės, jos buvo apdovanotos 200 Eur Bags&More kuponu, „Carolina Kmit“ kailių salono aksesuarais bei 3-jomis dėžėmis „Joli“ kavos, kurias įteikė pats šio prekinio ženklo atstovas Baltijos šalims Audrius Zvicevičius.

Kūrybiškiausio ekipažo titulą paskelbė ir prizą – 5 mėn. Vaidybos kursus kino mokykloje „Actors gym“ įteikė vienas iš įkūrėjų, aktorius Edgar Bechter. Šią nominaciją laimėjo komanda „Juodai auskinės“ iš Mažeikių. Jos kūrybiškiausiai atvaizdavo Ladies Go himną „Auto Asės“, kuris buvo pristatytas scenoje paskelbus visas varžybų nugalėtojas. Žodžius ir muziką jam parašė Raimonda Jagminaitė, prie dainos įgyvendinimo prisidėjo muzikos prodiuseris, DJ Pavelas Rodevičius. Dainą atliko varžybų šeimininkės kartu su visomis dalyvėmis Raimonda Jagminaitė ir Aušra Cherry. Himne yra paminėtos ne tik vienos geriausių lenktyninkių Lietuvoje Indrė Senkutė, Ernesta Globytė ir Aistė Matukaitė, bet ir žinomi lenktyninkai: Vaidotas Žala, Giedrius Notkus, Vytautas Švedas, Ramūnas Čapkauskas. Metų pabaigoje planuojama pristatyti ir šio himno vaizdo klipą.

Apdovanojimų ceremonijos metu buvo pristatytas ir ypatingas prizas, kurį gaus visų etapų Nacionalinių Vairuojančių moterų varžybų 2020 metų nugalėtojų ekipažas: AUDI Sport driving academy by „Autojuta“ pažangūs ekstremalaus vairavimo mokymai. Bus renkamas ir Aktyviausias ekipažas, kuris gaus fotografės Jurgos Anusauskienės profesionalią fotosesiją, Ekologiškiausias ekipažas, kuriam prizą įsteigė Padangų importuotojų organizacija, taip pat numatomos ir Populiariausio bei Elegantiškiausio ekipažo nominacijos.

Tos merginos, kurioms galbūt nepavyks pasiekti gerų rezulatatų ar laimėti prizų, turi šansą Nacionalinių vairuojačių moterų varžybų 2020 apdovanojimų metu laimėti „Carolina Kmit“ kailių salono nuostabius daugiau nei 1000 Eur vertės kailinukus. Galutiniai apdovanojimai numatyti metų pabaigoje.

Paskutinis Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų 2020 etapas vyks spalio 10 dieną Kaune „Vilko kartodrome“ – kartingų varžybos ir protų mūšis apie automobilius, vairavimą, autosportą bei kt. Registracija vyksta www.ladiesgo.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas