Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 26, 12:57

P.Šiaučiūnas ir G.Tarasovas pristatė naują ralio automobilį

Ūkininkas ir Lietuvos ralio čempionato dalyvis Petras Šiaučiūnas pristatė savo naują ralio automobilį ir papasakojo apie šių metų planus, skelbia naujienų portalas „Gimtasis Rokiškis“.
„Suzuki Swift R4“
„Suzuki Swift R4“ / Andriaus Stanio (Dvyliktas.eu) nuotr.

„Ralis mane traukė nuo mažų dienų, visgi iki pirmojo starto teko laukti ilgai. Iš pradžių išbandžiau šturmano vietą. Po kelerių metų, sėdėdamas „keleivio“ sėdynėje, supratau, kad noriu vairuoti. Būdamas vos dvidešimties, kartu su draugais surinkome pirmąjį automobilį „Opel Vectra“ ir juo startavome keliuose raliuose.

Deja, nuolatos susidurdavome su techninėmis problemomis ir tapo aišku, kad reikia didelių ir brangių modifikacijų tempui išlaikyti. Tam pinigų neturėjome, todėl startus ralyje palikau ateičiai. Praėjus aštuoneriems metams atsirado patirtis, supratimas ir gerbėjų būrys, jų paskatintas sugrįžau į ralio trasas“, – pasakoja P. Šiaučiūnas.

Praėjusių metų LARC4 įskaitos „Ford Fiesta“ automobilį šiais metais P.Šiaučiūno ir zarasiškio Grigorijau Tarasovo ekipažas pakeitė „Suzuki Swift R4“.

„Šiais metais startuosime LARC3 įskaitoje. Mano praėjusių metų vairavimo stilius parodė, kad kur kas geriau jausčiausi prie keturiais ratais varomo automobilio vairo. Gavome gerą pasiūlymą, todėl pasirinkome dirbti su rusų „TB Racing“ komanda. Automobilį iš jų nuomosimės, nes kol kas taip patogiau. Turime du ištikimiausius partnerius ir, žinoma, ieškosime naujų, rimtų partnerių.

Tikrai džiaugiuosi, kad yra daug sirgalių ir gerų žmonių, kurių palaikomas tikiuosi surinkti solidžią sumą ateinančiam sezonui. Iš dalies ralis ir mano visas gyvenimas – ekspromtu, noriu ir bandau. Konkrečių tikslų nekeliame, norime „prisijaukinti“ automobilį, išmokti 4WD disciplinos, pasiekti kuo daugiau finišų ir greitėti su kiekvienu kilometru“, – tikina P.Šiaučiūnas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas