Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagirios po žiemos ralių: LASF krečia pokyčiai

Ramūnas Šaučikovas
Komandos nuotr. / Ramūnas Šaučikovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę atsistatydino net du Lietuvos Automobilių Sporto Federacijos Tarybos nariai: Ričardas Abelkis ir Algirdas Bilevičius. Jie prisiėmė atsakomybę už šio sezono pradžioje padarytas klaidas.

Ričardas Abelkis ėjo ir Ralio Komiteto pirmininko pareigas. Nors visiotinis LASF suvažiavimas, kuriame bus perrenkama nauja valdžia, vyks jau kitą mėnesį, veikti Ralio Komitetui yra ką, todėl jis privalo gyvuoti. Abelkį šiame poste pakeitė Ramūnas Šaučikovas. Siūlome trumpą interviu su naujai iškeptu Lietuvos ralio valdžia tapusiu R. Šaučikovu.

Kodėl sutikai eiti Ralio Komiteto pirmininko pareigas?

Atsistatydinus buvusiam Ralio Komiteto pirmininkui iš LASF Tarybos, kažkas turėjo prisiimti atsakomybę už komiteto veiklos užtikrinimą iki visuotinio LASF narių suvažiavimo.

Kaip manai, ar pavyks kažką apčiuopiamo nuveikti ir ar verta kažką veikti iki suvažiavimo?

Suvažiavimas jau kovo mėnesį. Be to, po dviejų žiemos ralių turime pertrauką Lietuvos Ralio Čempionate iki gegužės mėnesio. Taigi, iki kovo mėnesio didelių planų kažką nuveikti tikrai neturiu.

Ar turi minčių, ką norėtum padaryti ralio komitete?

Kaip minėjau, noriu užtikrinti einamąją Ralio Komiteto veiklą. Taip pat, jeigu pavyks suburti pasitarimams žmones, kurie man yra autoritetai Lietuvos ralyje, pasistengsiu paruošti būsimam Ralio Komiteto pirmininkui pasiūlymų dėl tolimesnės Ralio Komiteto veiklos ir sudėties. Tokiu atveju tikėčiausi, kad komitetas turėtų palaikymą ir iš klubų, ir iš sportininkų, ir iš LASF Tarybos pusės.

Ar sutiktum likti ralio komiteto vadovo poste ir vėliau?

Nemanau, kad galėčiau pastoviai būti Ralio Komiteto pirmininku, juolab šiuo metu esu LASF Viceprezidentas. Man atrodo akivaizdu, kad tokio komiteto pirmininkas neturėtų skaidyti savo dėmesio per kelias pozicijas LASF veikloje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas