15min be reklamos
Publikuota 2022 01 03, 18:21

Palaikymo komandą subūrusi Vaidoto Žalos teta: po 3–4 metų jis tikrai laimės Dakarą!

Vaidotas Žala šių metų Dakaro ralyje bent kol kas gali pasigirti ir stabiliu rezultatu, ir puikiu palaikymu. Kaip visada, jį lydi palaikymo komandą subūrusi teta Aušra, be to, atvažiavo ir Vaidoto tėtis. O tokio palaikymo, kaip tetos, galima tik pavydėti. 15min Gazui ji sakė tikrai žinanti, kad V.Žala laimės Dakarą! Tik dar ne šiemet.

Aušra Dakare – ne naujokė. Ji atvažiuoja paskui savo sūnėną Vaidotą ir visomis išgalėmis jį palaiko.

Kalbinama 15min Gazo redaktoriaus Žilvino Pekarsko, Aušra sakė, kad pirmuosius V.Žalos nuvažiuotus etapus vertina labai gerai: „Labai gražiai važiuoja, labai protingai važiuoja. Labai džiaugiuosi ir manau, kad pasieks tikrai labai gerų rezultatų.“

Paklausta, ar pastebėjo, kad Vaidotas šiais metais labai susikaupęs ir daug rimtesnis, nei būdavo, jo teta tik nusijuokė – finiše esą visi pamatys tikrąsias jo emocijas, juoką ir pokštus.

Aušra sakė, kad jos ir kitų palaikymo komandos sirgalių tikslas – palaikyti Vaidotą, tad jie važiuoja į startą ir finišą.

Be tetos, Saudo Arabijoje jau yra ir Vaidoto Žalos tėtis Kęstutis, o štai mama, seneliai ir kiti artimieji, anot Aušros, labai palaiko ir seka visus rezultatus Lietuvoje.

Asm. archyvo nuotr./Vaidoto Žalos teta Aušra 2020 m. Saudo Arabijoje
Asm. archyvo nuotr./Vaidoto Žalos teta Aušra 2020 m. Saudo Arabijoje

„Aš manau, kad Vaidotui labai svarbi aukšta vieta, jis važiuoja užimti aukštą vietą. Ir manau, po trejų–ketverių metų jis tikrai laimės Dakarą, tikrai, pamatysit“, – užtikrinta ištikimoji Vaidoto Žalos gerbėja.

Po antrojo greičio ruožo Vaidoto Žalos ir Paulo Fiuza duetas užima 15 vietą bendroje įskaitoje.

Visas Dakaro naujienas rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas