Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 1d. 08:16

Palangos „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai jau skelbia kitų metų datą

ES Motorsport „Porsche“ gaisras
A.Strumilos nuotr. / ES Motorsport „Porsche“ gaisras
Jau žinoma kitais metais vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse ilgų nuotolių „Aurum 1006 km lenktynių“ data, rašoma pranešime.

23-asis renginio istorijoje, nuo 2000-ųjų VšĮ „Promo Events“ be pertraukų organizuojamas vienintelis mūsų šalyje lenktynių festivalis 2022 m į Palangą pakvies liepos 13-16 dienomis.

„Jau dabar ir sportininkus, ir greičio bei adrenalino gerbėjus kviečiame pasižymėti ir rezervuoti savo kalendoriuose 2022 metų liepos 13-16 dienas, kada lauksime jūsų tradicinėje mūsų susitikimų vietoje didžiausiame šalies vasaros kurorte“, - ragina pagrindinis lenktynių festivalio organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis.

Buvo nenuspėjamos lėnktynės

Sirgalių nuomone šių metų „Aurum 1006 km lenktynės“ buvo pasiekusios savo piką per visą gyvavimo istoriją nuo pat 2000-ųjų.
Tai buvo karščiausios, nenuspėjamos, dramatiškiausios, aštriausio siužeto iki pat finišo linijos lenktynės per visą jų istoriją.

„Neprisimenu tiek incidentų, stabdymų, geltonos vėliavos fazių, važiavimo paskui saugos automobilį ir išdalytų įvairiausių baudų“, - dramatišką situaciją trasoje apibūdino lenktynių vyriausiasis komisaras Gražvydas Smetonis, čia dirbantis nuo pat pirmųjų varžybų.

„Malonu girdėti tokius vertinimus, įpareigojančius dar aukščiau nei šiemet iškelti renginio kokybės kartelę. Ir mes jos tikrai nenuleisime, - tikina D. Jonušis. – Dar ankstoka kalbėti apie konkrečias naujoves, kuriomis praturtinsime kitų metų lenktynių festivalį, tačiau naujienų tikrai bus“.

Pagrindinis lenktynių dirigentas ne be pagrindo džiaugiasi, jog, padedant rėmėjams ir bičiuliams, jau dveji metai paeiliui lenktynes pavyksta surengti itin nelengvomis sąlygomis.

Apie lenktynes žino ir Brazilijoje

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ne kartą yra akcentavęs, jog svetingumu garsėjantys palangiškiai kiekvieną atvykusįjį kviečia susipažinti su kasmet vis gražėjančiu kurortu, nuo kurio neatsiejamos ir jau ne tik Europoje garsios „Aurum 1006 km lenktynės“.

Naujausias pavyzdys – didelis, net šešis puslapius užimantis tolimojoje Brazilijoje „Porsche“ gamintojų iš Štutgarto leidžiamame „Insider“ žurnale publikuojamas fotoreportažas su lenktynių oficialaus fotografo Vytauto Pilkausko nuotraukomis apie didžiausią Lietuvos kurortą ir jame jau daugiau nei du dešimtmečius vykstančias unikalias maratonines lenktynes.

Šiemet Palangoje vyko 22-osios, ketvirtą kartą „Aurum 1006 km lenktynių“ vardą turėjusios tarptautinės lenktynės, kuriose dalyvavo 41 ekipa iš Lietuvos, Estijos, Vokietijos, Nyderlandų ir Didžiosios Britanijos.
Lenktynėse dalyvavusių komandų sudėtyje buvo 142 sportininkai ir 41 komandos vadovas iš septynių šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Suomijos, Nyderlandų ir Didžiosios Britanijos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:02
00:34
00:21

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas