TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulio motokroso čempionatas Latvijoje arba purvas dar niekada neatrodė toks gražus

Motokrosas Kegums trasoje, Latvijoje
Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr. / Motokrosas Kegums trasoje, Latvijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Drauge su fotografu liepos 16-17 dienomis viešėjome Latvijoje ir buvome pritrenkti Kegums trasoje surengtų Pasaulio motokroso čempionato varžybų lygiu. Spaudžiame latviams dešinę ir pasakojame jums savo pirmuosius įspūdžius.

Gavę kvietimą apsilankyti motokroso lenktynėse ilgai nedvejojome. Teko apsilankyti keliose varžybose Lietuvoje, taigi buvome tikri, kad akis bus kur paganyti. Ypač fotografui. Taigi, susikrovėme mantą ir po keturių valandų atvykome į Kegums.

„Monster Energy FIM MXoN“ Pasaulio motokroso čempionato etapas, skelbia lenktynių iškaba. Bet viskas ką matome yra milžiniškas kempingas. Akimirkai pagalvojome, kad sumaišėme kažką ir atvykome į poilsiavietę. Tik pamatę oru sklendžiančius motociklininkus suvokėme, kad šis palapinių miestelis – ištikimiausių žiūrovų poilsio zona. Jų čia susirinko tūkstančiai. Šeštadienį, kvalifikacijos dieną. Ryt laukia lenktynės, dar tūkstančiai sugūžės autobusais, automobiliais ir pan.

Pasaulio čempionate varžosi ir LietuviaiJei matuosime futbolo stadionais, lenktynių trasos, palapinių miestelio, komandų stovyklos ir žiūrovų zonos užimtų gal dešimt. Tvarka taip pat kaip per futbolo rungtynes – teritorijoje nesutiksi pasiklydusio, be leidimo praslydusio ar per tvorą perlipusio. Viską stebi akyla apsauga, kuri savo darbą išmano.

Devynios iš dešimt komandų į lenktynes atvyko su savo į lenktyninius namus virstančia puspriekabe. Didžiosios komandos tokių atsivežė keletą. Juokavome, kad tai latviškos „Formulės-1“ lenktynės. O ir gerbėjų nemažai – prie kiekvienos palapinės išsirikiavę gerbėjai laukia savo gerbėjų autografų.

Smagu tokio lygio lenktynėse matyti trispalvę. Keleto lenktynėse dalyvaujančių Lietuvos sportininkų palaikyti susirinko ne gausus, bet vis dėl to gerbėjų būrelis. Tikimės, kad jų palaikymas padės ryt būti greitiems.

Ryt papasakosime apie rezultatus. Sugrįžkite į jų į GAZAS.LT sekmadienio vakarą. Su nuotraukomis. Šiam kartui turime tik „rageliu“ filmuotą video.

VIDEO: Monster Energy FIM MXoN, Kegums, Latvia

Šeštadienio kvalifikacinių važiavimų rezultatai

Lietuvą čia atstovauja 6 sportininkai. Smagu, kad įspūdingų varžybų stebėti susirinko gausus būrys mūsų šalies motokroso fanų ir savo jėgas išbandyti pasaulinio lygio varžybose pabūgusių sportininkų.

VMX kvalifikaciniuose važiavimuose Saulius Stankus užėmė12-tą vietą, Arūnas Ramanauskas 14-tas, o Romas Ridikas 17-tas. Iš viso šioje klasėje varžosi 29 dalyviai.

Kvalifikaciniuose važiavimuose MX2 klasėje Nerijus Rukštela 31-as. Šis sportininkas prieš važiavimą izoliacija apsiviniojo "kiaurus" pirštus, tad važiuoti jam nebuvo lengva. Linkime, kad rytoj pavyktų rezultatą pagerinti.

MX1 klasės kvalifikaciniame važiavime Vytautas Bučas 27-tas, Arūnas Gelažninkas 28-tas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas