Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 15, 07:54

Pasigrožėkite: lietuviai ant Dakaro ralio bei pasaulio čempionato podiumo

Šiais metais Dakaro ralis tapo ir FIA „Rally Raid“ pasaulio čempionato etapu. Todėl kai kurie lietuviai varžėsi ne tik dėl teisės pasidabinti Dakaro finišo medaliais, bet rinko taškus ir pasaulio čempionato įskaitoje. Tad ypatingo dėmesio podiume sulaukė du lietuviai. O kiti sužibėjo puikiais šou.
Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza Dakaro podiume (2022)
Vaidotas Žala ir Paulo Fiuza Dakaro podiume (2022) / Vytauto Dranginio nuotr.

VISOS DAKARO NAUJIENOS IR REZULTATAI

Rokas Baciuška, papildomai apdovanotas už laimėtą paskutinį etapą, čempionate surinko pirmuosius du taškus (už du laimėtus etapus), o Arūnas Gelažninkas podiume pagarbos sulaukė už pergalę Dakaro „Original by Motul“ klasėje.

Vaidotas Žala po kvapą gniaužiančio paskutinio greičio ruožo, kuriame buvo greitesnis net už Carlosą Sainzą, dar turėjo jėgų savo firminiam šuoliukui.

Pasigrožėkime užfiksuotomis akimirkomis ir dar kartelį pasidžiaukime fantastišku Dakaru 2022. Svarbiausia, kad lietuviai buvo vieningi ir kad Vaidotas Žala oficialiai paskelbė, kad tikrai nepyksta ant Antano Juknevičiaus už paskutiniame greičio ruože suteiktą pagalbą V.Vasiljevui.

Taigi, jei ne Laisvydo Kanciaus ir Benedikto Vanago ankstyvas pasitraukimas iš Dakaro, būtų galima sakyti, kad jis buvo fantastiškas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas