Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasikeitęs ralio valdymas – saugumui užtikrinti

„Halls Winter Rally 2013“
Skaitytojo Žydrūno R. nuotr. / „Halls Winter Rally 2013“
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiais metais sausio 24-25 dienomis Utenos apylinkėse įvyksiančiame „Halls Winter Rally 2014“ keičiasi ralio valdymas, siekiant užtikrinti, kad kiekvienam žiūrovui bei dalyviui renginys būtų saugus, sklandus ir paliktų nepamirštamus įspūdžius.

Milžiniški žiūrovų kiekiai yra nemažas iššūkis saugumo užtikrinimui žiemos ralyje „Halls Winter Rally“. Pasak ralio direktoriaus Ramūno Kliunkos, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais nuosekliai ir preciziškai buvo dėliojamas ne tik saugos planas, bet ir visa ralio valdymo sistema, siekiant palaikyti tvarką viso renginio metu. 

Atėjo laikai, kai viską galime valdyti ir matyti su kompiuteriais – ralio ekipažų, spec. tarnybų judėjimą ir t.t.

„Šiais metais žiemos ralio metu yra iš esmės pasikeitęs pačių lenktynių valdymas. Atėjo laikai, kai viską galime valdyti ir matyti su kompiuteriais. Technologijų dėka varžybų metu Utenoje bus stebimas ir valdomas visų ralio ekipažų bei specialių tarnybų judėjimas, trasoje matomos jų buvimo vietos, matuojami lenktyninių automobilių greičiai ir pan. Visa sistema sudaryta taip, kad esant tam tikriems įvykiams, būtų galima reaguoti operatyviai“, – apie ralio valdymą pasakojo Ramūnas Kliunka.

Su šia ralio valdymo sistema buvo supažindinta ir ralio globėja – Susisiekimo ministerija. Pasak Susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus, renginio metu yra labai svarbi saugi žiūrovų migracija tarp greičio ruožų. 

„Smagu, kad Susisiekimo ministerijos bei žiemos ralio organizatorių siekiamybės sutampa – užtikrinti saugų renginį tiek renginio žiūrovams, tiek dalyviams. Pasinaudodamas proga raginu ir visus lenktynininkus būtent savo autoritetu padėti gerinti eismo saugumą, savo pavyzdžiu skatinti jaunus vairuotojus neprarasti budrumo, nuolat analizuoti, tobulinti savo vairavimo įgūdžius, laikytis saugaus eismo taisyklių“, – sakė Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Greičiausiu žiemos festivaliu tituluojamas „Halls Winter Rally 2014“ vyks sausio 24-25 dienomis, Utenos apylinkėse. Žiemos ralis bus pirmasis Lietuvos ir Šiaurės Europos zonos ralio čempionatų etapas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas