Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 20d. 11:36

Paskelbti unikalūs vaizdai: „Formulės 1“ bolidas Varšuvos gatvėmis lenktyniavo su vandens raketa

Roberto Kubicos ir Bartłomiejaus Marszałeko lenktynės Varšuvoje
Orlen nuotr. / Roberto Kubicos ir Bartłomiejaus Marszałeko lenktynės Varšuvoje

Kompanija „Orlen“ pasidalijo unikaliais vaizdais iš rugpjūčio pradžioje Varšuvoje vykusio renginio. Jo metu savo „Formulės 1“ bolidu „Alfa Romeo“ lenktyniavo Lenkijos nacionalinis didvyris Robertas Kubica ir vandens formulių sporto meistras Bartłomiejus Marszałekas.

Taip, Robertas Kubica, po didelės avarijos sugrįžęs į „Formulę 1“, nepretenduoja į podiumą. Tačiau Lenkijoje, remiamas koncerno „PKN Orlen“, jis yra labai populiarus. Tikras nacionalinis didvyris, lenktyniaujantis F1. Didelės pagarbos nusipelno ir vandens formulių pilotas Bartłomiejus Marszałekas, garsinantis šalį pasaulyje.

Tad nieko nuostabaus, kad ši Lenkijos kompanija Varšuvos mūšio 100-mečio proga sostinėje surengė pompastiškas lenktynes. Primename, kad 1920 m. rugpjūtį Lenkijos kariuomenė laimėjo stebuklu vadintą mūšį prieš bolševikinę Raudonąją Armiją.

Uždarytose Varšuvos gatvėse (taip pat Vyslos upe) vykusias lenktynes nedidele persvara laimėjo Robertas Kubica. Bet ne tai svarbiausia, o įspūdis, kuri palieka šis Holivudo vertas filmas apie formulių lenktynes ir nacionalinį pasidižiavimą savo atletais.

VIDEO: Neregėtos lenktynės Varšuvoje: vandens F1 prieš Roberto Kubicos Alfa Romeo Formulės 1 bolidą

Jį filmavo 91 TV darbuotojas. Filmo akimirkas fiksavo 33 stacionarios, 10 mobilių ir 62 kameros, pritvirtintos prie bolidų. Lenktynės taip pat buvo filmuojamos trimis sportiniais dronais ir iš dviejų sraigtasparnių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

05:55
34:08
10:00

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas