Dabar populiaru
Publikuota 2021 06 12, 10:17

Paskelbtos Europos autokroso čempionato etapo Vilkyčiuose bilietų kainos

Iki Europos automobilių kroso čempionato etapo liko mažiau nei mėnuo, tad varžybas organizuojantis automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ visus planuojančius stebėti šį renginį kviečia pasirūpinti bilietais. Jų prekyba jau prasidėjo. Lenktynės įvyks liepos 3-4 dienomis, rašoma pranešime.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Autokrosas

Europos automobilių kroso čempionato etapas Vilkyčiuose – vienintelis tokio kalibro renginys Lietuvoje. Tarptautinės automobilio sporto federacijos kalendoriuje lietuviškas etapas įtrauktas jau keletą metų iš eilės, tačiau pernai dėl pandemijos lenktynės buvo atšauktos. Šiemet, panašu, jau niekas nesukliudys mūsų šalyje žiūrovams vėl išvysti Senojo žemyno autokroso grandus, kurie į Vilkyčius atsigabens šimtus tūkstančių kainuojančią techniką.

„Mums labai džiugu, kad apribojimai renginiams yra atlaisvinti ir Vilkyčiuose galėsime priimti visus norinčius stebėti šias lenktynes. Tie, kas jau anksčiau yra stebėję Europos autokroso čempionato kovas, tikrai puikiai žino, kiek dramos, intrigos ir kvapą gniaužiančių momentų čia būna“, – sakė varžybų organizatorius, ASK „Vilkyčiai“ klubo vadovas Kazimieras Gudžiūnas.

Organizatoriai praneša, kad prekyba bilietais jau prasidėjo. Ji vykdoma per „Bilietai.lt“ platformą. Bilietas į lenktynes kainuos nuo dešimt iki penkiolikos eurų. Kaina priklauso nuo norimo stebėti dienų skaičiaus bei stebėjimo pozicijų – sėdint tribūnose ar renginiu mėgaujantis stovimose vietose.

Stovimos vietos kainuos po dešimt eurų vienai varžybų dienai. Kaina tribūnose – penkiais eurais didesnė. Vaikams iki 14 metų bilietų kaina sieks penkis eurus, o vaikams iki 7 metų – renginys nemokamas. Organizatoriai rekomenduoja naudotis elektronine bilietų platforma, nes renginio dieną perkant bilietus varžybų vietoje jie gali brangti.

Šiemet žiūrovai sulauks ir dar vienos atrakcijos – šeštadienį čia vyks senovinių automobilių paroda, tad pertraukas tarp važiavimų susirinkusi publika galės išnaudoti turiningai. Kadangi Tarptautinė automobilių sporto federacija dėl COVID-19 išplitimo grėsmės žiūrovams uždraudė patekti į dalyvių parką, organizatoriai šią parodą susirinkusiems aistruoliams pasiūlė kaip papildomą opciją laisvo laiko praleidimui.

Daugiau informacijos apie Europos automobilių kroso čempionato etapą Vilkyčiuose galima rasti organizatorių „Facebook“ paskyroje.

Varžybų plakatas
Varžybų plakatas

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas