Paskutines F-1 sezono lenktynes Abu Dabyje laimėjo Valtteri Bottas

„Pole“ poziciją kvalifikacijoje iškovojęs „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas nugalėjo paskutinėse šių metų lenktynėse. Abu Dabio „Yas Marina“ trasoje suomis buvo greičiausias ir komandos draugą Lewisą Hamiltoną aplenkė beveik keturiomis sekundėmis.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Valtteri Bottas savo pranašumą demonstravo visų varžybų metu ir užtikrintai skynėsi kelią dar vienos pergalės link.

Jam ant kulnų lipęs komandos draugas Lewisas Hamiltonas, kuris jau turėjo užsitikrinęs čempiono titulą, suomio aplenkti taip ir nesugebėjo. Trečiąją prizininkų podiumo vietą iškovojo „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis. Vokietis nuo Lewiso Hamiltono atsiliko net 19 sekundžių.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Varžybų akimirka

Paskutinėse šių metų F-1 sezono lenktynėse iš paskos lyderių trijulei finišavo ir kitas „Ferrari“ atstovas Kimi Raikkonenas.

Penktoje vietoje finišo liniją kirto „Red Bull“ vairavęs jaunasis Maxas Verstappenas.

Tuo metu jo komandos draugui Danieliui Ricciardo finišo pasiekti nepavyko. Ilgą laiką buvęs greičiausiųjų penketuke jis pasitraukė dėl gedimo.

Šeštąją poziciją iškovojo „Renault“ vairavęs Nico Hulkenbergas. Jis varžybų nugalėtojui pralaimėjo net 1 min. 25,713 sek.

Septintą ir aštuntą vietas pasidalijo „Force India“ pilotai – atitinkamai Sergio Perezas ir Estebanas Oconas.

Vienu ratu nuo Valtteri Botto atsiliko ir devintoje vietoje lenktynes baigė Fernando Alonso. Į dešimtuką pateko karjerą baigiantis ir iš „Formulės-1“ varžybų po šio sezono pasitraukiantis brazilas Felipe Massa.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius