Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per vieną valandą: iš vestuvių į bolido sėdynę

Mantingos komanda
Aistės Kirsnytės nuotr. / Mantingos komanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Iki Rytų Europos drifto čempionato etapo Kačerginės „Nemuno žiede“ lieka lygiai savaitė. Dalyviai po truputį pradeda dėliotis savaitės planus – ne daug varžybų prasideda penktadienį, tad sutrumpėjusią darbo savaitę reikia išnaudoti atsakingai. Ne išimtis ir komanda „Mantinga“ su Mantu Kulvinsku priešakyje – iš remonto grįžtančios pavarų dėžės laukiantys vilniečiai jau skaičiuojasi savaitgalio planą, tik skirtingai nei visi „Vimota EEDC“ dalyviai, „Mantingos“ komanda varžybų dienos treniruočių nematys ir darys viską, kad tik spėtų į kvalifikaciją.

„Priežastis? Na, mūsų Tomukas veda. Ir visa komanda pakviesta į vestuves. Taip dalinai privalomai pakviesta į vestuves. Taikėm, taikėm, ir nepataikėm su „Vimota EEDC“ susiderinti“, – juokaudamas pasakoja Mantas Kulvinskas.

Kol kelios dešimtys šonaslydžio meistrų antrą dieną iš eilės bandys aklimatizuotis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje, Mantas ir komandos draugai pasidabinę išeiginiais kostiumais kalbės maldas vienoje iš Vilniaus bažnyčių – ar už komandos draugo sėkmingą santuoką, ar už atvirą kelią atgal į „Nemuno žiedą“ kol kas nežinia.

Nepaisant lengvo „trukdžio“ visiškai susikaupti varžyboms, Mantas išlieka ramus – „Pavarų dėžę atgausime dar šiandien, pasirodo nieko ten jai labai baisaus, tik remontas sakė, jog trečio bėgio krumpliaratis kiek „pavalgytas“, bet kai atsakiau, kad trečią bėgį jau antrą savaitgalį iš eilės jungiu neatleisdamas akceleratoriaus, klausimų daugiau nekilo.

Vienintelis dėl ko dar truputį jaudinamės, tai ar spės mūsų naujos padangos parvažiuot ir ar neteks patiems keliauti Jūsų pasiimti iš tarpinės stotelės Europoje. Na ir ar spėsim į kvalifikaciją – tas irgi tik truputį neramina“, – pasakoja 2014-ųjų „Vimota EEDC“ nugalėtojas.

Giedriaus Matulaičio nuotr./Varžybų akimirka
Giedriaus Matulaičio nuotr./Varžybų akimirka

Kvalifikacijos pradžia šeštadienio plane numatyta 12.40h, apeigų pradžia bažnyčioje – 10h, tad apie 2,5h valandos sudalyvauti draugo svarbiausioje gyvenimo šventėje ir spėti grįžti per šimtą kilometrų distanciją į trasą. Mantas juokauja, kad pirmą kartą nuo mokyklos laikų teko pasidomėti apeigų tvarka ir trukme – „Norisi ir be abejo svarbu sudalyvauti tokioje šventėje, bet nesinori ir tokių svarbių varžybų praleist“.

2014-aisiais Mantas laimėjo „Vimota EEDC“ varžybas, kaip ir bet kokias varžybas vykusias ant „Ąžuolo“ posūkio pastaruosius du metus, tad jį galima drąsiai vadinti vienu iš favoritų. Paklaustas ar laimės šiemet, pilotas išliko kuklus – „Niekada nemastau ar laimėsiu – atlekiu ir padarau geriausią, ką tą dieną sugebu.“

Kaip Mantui seksis spėti į varžybas ir apginti savo titulą išvysti bus galima jau po savaitės – visą penktadienį vyks treniruočių sesija, šeštadienį nuo 12.40h – kvalifikacija ir poriniai važiavimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas