Pergale „Formulės-2“ sezoną baigęs Vasiliauskas: „Gaila, kad likau ketvirtas“

Pasibaigus 2010 metų „Formulės-2“ čempionatui Kazimierą Vasiliauską aplankė dviprasmiški jausmai. 20-metis lietuvis laimėjo paskutines sezono lenktynes, tačiau bendrojoje čempionato rikiuotėje liko ketvirtas.
K.Vasiliauskas sezoną užbaigė pergale Valencijoje
K.Vasiliauskas džiaugiasi pergale / Formulatwo.com nuotr.

Iki trečios pozicijos, dovanojančios „Formulės-1“ vairuotojo licenciją, K.Vasiliauskui pritrūko 4 taškų. Ją pelnė rusas Sergejus Afanasijevas (157 tšk.), paskutinėse lenktynėse finišavęs penktas. Lietuvis per devynis šio sezono etapus surinko 153 taškus.

„Paskutinės lenktynėse nebuvo lengvos, nes reikėjo kovoti su aukšta temperatūra, tačiau mums vis tiek pavyko laimėti“, – oficialiai „Formulės-2“ svetainei internete po pergalingo finišo Valensijos trasoje prisipažino nuo pirmųjų metrų pirmavęs K.Vasiliauskas.

„Iš pradžių tikrai labai džiaugiausi, tačiau tada man pranešė, kad S.Afanasijevas finišavo penktas ir bendrojoje čempionato rikiuotėje užėmė trečią vietą, aplenkęs mane keturiais taškais. Žinoma, kad labai nusiminiau“, – atviravo Kazimu pravardžiuojamas pilotas.

Šiemet šešis kartus ant nugalėtojų pakylos kopęs lietuvis trečią vietą bendrojoje įskaitoje būtų užėmęs tik tuomet, jei S.Afanasijevas paskutinėse lenktynėse būtų finišavęs ne aukštesnėje nei 7-oje pozicijoje.

„Pirmaudamas lenktynėse ne kartą bandžiau pamatyti, kurioje pozicijoje važiuoja S.Afanasijevas“, – prisiminė K.Vasiliauskas.

„Formulės-2“ pirmenybėse Kazimas dalyvavo antrą sezoną iš eilės. Pernai bendrojoje pilotų rikiuotėje jis užėmė 7-ą vietą.