Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmąją Lietuvos motokroso čempionato dieną dominavo lietuviai

Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo pirmoji diena
Alfonso Rakausko nuotr. / Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo pirmoji diena
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmąją Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo dieną paaiškėjo pirmieji klasių lyderiai. Keturačių, „750 s/p” ir mėgėjų MX1, MX2 klasėse dominavo lietuviai, o kai kuriems varžybų dalyviams koją pakišo trasoje įvykusios griūtys ir technikos gedimai.

Pirmoji čempionato I-ojo etapo diena prasidėjo keturačių klasių dalyvių treniruotėmis bei kvalifikaciniais važiavimais. Kvalifikacijoje „Quad“ klasėje tempą diktavo latvis Ralfs Reinfelds ir lietuvis Domantas Vaznys, kuris nuo latvio teatsiliko 0.105 sekundės dalimis. Visgi finaliniuose važiavimuose D. Vazniui pritrūko sėkmės ir teko nusileisti svečiams iš Latvijos, užleidžiant pirmąją vietą – Ralfs Reinfelds ir antrąją vietą – Kristaps Veinbergs. Tuo tarpu mėgėjų ir veteranų keturačių klasėje dominavo lietuviai. Kvalifikacijoje tarp mėgėjų „Quad“ klasėje net trimis sekundėmis į priekį išsiveržė Tomas Gibas, kuris tokią pačią persvarą išlaikė ir finaliniuose važiavimuose. Jam ir atiteko pirmoji vieta galutinėjs „Quad M“ klasės turnyrinėje lentelėje. O tarp veteranų „Quad“ klasėje pirmąją vietą užėmė Arūnas Šukys, kuris pranašumą net 5 sekundėmis turėjo prieš latvį Juris Ozulins.

Alfonso Rakausko nuotr./Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo pirmoji diena
Alfonso Rakausko nuotr./Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo pirmoji diena

Pirmojo Lietuvos motokroso čempionato etapo varžybas tesė veteranų grupė bei mėgėjai, kur pastarieji varžėsi MX1 ir MX2 klasėse. Veteranų grupėje nuo 40 metų pirmoji vieta atiteko Dinui Pozniakui, o veteranų grupėje nuo 50 metų nepralenkiamas buvo Saulius Stankus. Mėgėjų MX1 klasėje gerą tempą demonstravo ir pirmąja vieta džiaugėsi Arūnas Gatelis, o MX2 klasėje – Ignas Lamanauskas.

Alfonso Rakausko nuotr./Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo pirmoji diena
Alfonso Rakausko nuotr./Lietuvos motokroso čempionato I-ojo etapo pirmoji diena

Šiose mėgėjų MX1 ir MX2 klasėse kai kuriems besivaržantiems sportininkams koją pakišo antrajame finaliniame važiavime tarp motociklininkų Osvaldo Zelepūgo, Arūno Ramanausko ir Dariaus Karlinsko įvykusi griūtis. Pirmajame finaliniame važiavime trečią laiką pademonstarvusiam Ryčiui Garbačiauskui po šios griūties teko baigti varžybas ir tenkintis tik 8-ąja vieta galutinėje turnyrinėje lentelėje.

O pirmojo čempionato etapo dieną užbaigė įspūdingos motociklų su priekabomis varžybos. Kvalifikacijoje dominavo lietuvių brolių tandemas – Mantas ir Rytis Kišūnai, kurie ryškią persvarą prieš konkurentus išlaikė ir finaliniuose važiavimuose bei galutinėje turnyrinėje lentelėje užėmė pirmą vietą. Antrąją vietą iškovojo broliai latviai Peteris Jegorovs ir Janis Jegorovs, kurie kvalifikacijoje tik ketvirtą laiką pademonstravo. O trečioji vieta atiteko lietuvio ir latvio tandemui – Liutaurui Variakiojui ir Antons Martins. Tuo tarpu veteranų motociklų su priekabomis grupėje vėlgi primoji vieta atiteko giminaičių Vytauto ir Andžej Račkų tandemui.

Šiandien, balandžio 23 dieną, Lietuvos motokroso čempionato pirmas etapas bus užbaigtas „50”, „65”, „85”, „125”, „Moterys“, „MX1”, „MX2”, „MX1 pradedantieji”, „MX2 pradedantieji” klasių dalyvių varžybomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas