Viso dalyviams šiandien reikės įveikti 275 km greičio ruožo ir 151 km pervažiavimą.

Rūšiavimas
Naujausi viršuje
Naujausi apačioje

14:23 Atnaujinta 16:18

Ne kartą stojęs trasoje, „Mediafon“ ekipažas pasiekė finišą. Nuo lyderio jie atsiliko valanda ir 21 minute ir preliminariais rezultatais užėmė 31 vietą.

Komanda pasidalino komentaru feisbuke: „Ką tik gavome šviežią komentarą. Tomas kaip niekada piktas… amortizatoriai vis dar neveikia, traukė lūžo 50 kilometre, „Mediafon Team“ turėjo tiesiog vilktis iki finišo linijos.

Tačiau kartu su Irmantu jie išlieka pozityvūs, nes sugebėjo šiandien atvažiuoti 31 vietoje ir bendroje įskaitoje nusileido tik viena pozicija žemyn. 20 vieta po 11 etapų. Jie šia dieną įvardija kaip vieną sudėtingiausių. Tikime, rytoj bus geriau…“

14:18

Komanda praneša, kad sulinko motobagio viena iš traukių, todėl komanda negali palaikyti greito tempo.

14:16

„Mediafon“ ekipažas pasiekė priešpaskutinį kelio tašką – ekipažui pavyko išlikti ketvirtame dešimtuke.

13:54

T.Jančys vėl buvo sustojęs trasoje ir prastovėjo 10-15 minučių.

13:34

Organizatoriai dalinasi Roko Baciuškos nuotrauka ir keturračių klasės preliminariais rezultatais.

12:47

T.Jančys atsitiesia po sustojimo trasoje – po 141 km fiksuoja 32 laiką.

12:44

R.Baciuška savo soc. tinkluose dalinasi, kad planą įgyvendinti pavyko. Platesnio komentaro teks palaukti, mat „Empty Quarter“ beveik nėra interneto, o ir žurnalistams negalima susitikti sportininkų maratoniniame greičio ruože.

12:28

Preliminariais rezultatais antroje vietoje liko E.Goczalo ir E.Menos ekipažas, nuo lietuvio atsilikę 37 sekundėmis. Dvi minutes nuo jų ilgiau trasoje užtruko M.Goczalas su M.Martonu ir atvažiavo treti.

Ketvirtas – C.Batista su F.Mota, nuo Roko atsilikę trimis su puse minutės.

R.Baciuška – pirmas

12:17

Rokas Baciuška šiandien parodė čempionišką tempą ir po neutralizacijos pakilo iš septintos vietos į pirmąją!

Taip jis padidino varžovų atsilikimą nuo jo bendroje įskaitoje ir išlieka joje pirmas.

Žilvino Pekarsko / 15min nuotr./Rokas Baciuška

12:10

Rokas Baciuška priešpaskutiniame taške buvo pirmas, nuo artimiausio varžovo atsiplėšęs 25 sekundėmis.

11:48

Trumpa Laisvydo žinutė iš finišo.

11:11

Laisvydas Kancius pasiekė finišą – preliminariai šiandien jis šeštas, nuo pirmoje vietoje finišavusio M.Medeiroso atsilikęs 10 minučių ir 51 sekunde.
Antras klasėje finišavo A.Giroud, nuo pirmos vietos atsilikęs šešiomis minutėmis. Trečias – F.Moreno Floresas.

11:06

T.Jančys pasiekė antrą kelio tašką – užfiksavo 37 rezultatą.

10:49

Tomas Jančys kurį laiką stovėjo trasoje tarp pirmo ir antrojo taško. Dabar ekipažas toliau važiuoja ir turėtų greitu metu pasiekti kitus kelio taškus.

10:48

Kadrai iš M.Andujaro keturračio gedimo vietos, kur sportininkas ir baigė savo 2023 Dakarą.

10:47

Priešpaskutiniame kelio taške L.Kancius grįžta į šeštą vietą – po daugiau nei 230 kilometrų nuo lyderio jį skiria dvylika minučių.

10:33

Pravažiavus 141 kilometrą R.Baciuška kyla į trečiąją vietą.

Marian Chytka nuotr./Rokas Baciuška

10:27

Pagrindinis R.Baciuškos varžovas bendroje įskaitoje Erykas Goczalas buvo sustojęs trasoje – Rokui pavyko jį aplenkti ir įgauti persvarą.

10:03

L.Kancius tęsia lenktynės po neutralizacijos zonos trasos viduryje ir pravažiavus 188 kilometrus krenta į septintąją vietą.

09:58

Trečiame kelio taške, pravažiavus 88 kilometrus, R.Baciuška krenta į septintą vietą.

T.Jančys su I.Bražiūnu pirmame taške 23 vietoje.

09:39

T.Priceas pasiekė finišą ir užėmė trečiąją vietą.

Pagal preliminarius rezultatus bendros įskaitos greičiausiųjų trejetukas nesikeičia: pirmas K.Benavidesas, antroje vietoje S.Howesas, o trečias T.Priceas.

09:37

Motociklų lyderiai jau finiše.

Pagal preliminarius rezultatus šiandien pergalę pelnė L.Benavidesas, antroje vietoje, nuo argentiniečio atsilikęs minute ir 38 sekundėmis finišavo D.Sandersas. Trečias – S.Howesas.

Viena didžiausių paslapčių šios dienos rezultatų lentelėje išlieka T.Priceas, kurio rezultatai nėra atvaizduojami, tad tikėtina, kad jam pasiekus finiša jis gali sumaišyti rezultatus.

09:35

Antrame kelio taške R.Baciuška preliminariai penktas, nuo savo artimiausio lyderio bendroje lentelėje E.Goczalo atsilikdamas minute ir vienuolika sekundžių.

Bendroje įskaitoje juos skiria vos trys minutės ir 40 sekundžių.

09:18

Keturračių lyderis A.Giroud prieš „Empty Quarter“ didybę.

09:17

Tomo Jančio ir Irmanto Bražiūno ekipažas startavo greičio ruože.

09:11

Pirmieji motociklai jau pasiekė finišą. Preliminarūs rezultatai bus aiškūs finišavus daugiau sportininkų.

09:10

Argentinietis M.Andujaras, buvęs trečias bendroje įskaitoje, dėl keturračio gedimo traukiasi iš varžybų.

09:04

Rokas Baciuška jau smėlio jūroje.

09:01

Kvapą gniaužiantys „Tuščiojo ketvirčio“ vaizdai.

09:00

R.Baciuška pirmame taške nuo lyderio atsiliko kiek daugiau nei puse minutės, o iki artimiausio varžovo lietuviui trūksta vos vienos sekundės.

08:59

Keturračių įskaitos trejetukas po 142 kilometrų. Vienas lyderių M.Andujaras dėl techninių problemų turėjo sustoti.

L.Kancius išlaiko šeštąją poziciją.

08:58

Pravažiavus 188 kilometrus motociklininkų penketukas beveik nepasikeitė – L.Benavidesas važiuoja pirmas, S.Howesas antras, su didesniu nei minutės laiko deficitu.

Į trečią vietą pakilo D.Sandersas, už savęs palikdamas P.Quintanilla ir K.Benavidesą.

08:26

Startavo motobagiai – R.Baciuška jau trasoje.

T.Jančio ekipažas startuos 9:11 val.

08:25

S.Howesas trasoje iš paukščio skrydžio – dykumos masteliai neįtikėtini.

08:07

Vakar organizatorių užfiksuoti vaizdai parodantys, koks sudėtingas važiavimas dykumoje gali būti.

08:01

Motociklų klasės lyderio pozicija kiekviename taške keičiasi tarp S.Howeso ir L.Benavideso – po 140 kilometrų pastarasis išsiveržė į priekį 15 sekundžių.

Trečias stabilų tempą išlaiko P.Quintanilla, jį vejasi K.Benavidesas.

07:52

Antrame taške L.Kancius pakilo į septintąją vietą.

Po vakarykščio greičio ruožo Laisvydas pasakojo, kad kopose geriausiai jaučiasi Pietų Amerikos atstovai, tai rodo ir rezultatai – beveik visi priekyje Laisvydo važiuojantys sportininkai būtent iš ten. Išskyrus prancūzą A.Giroud ir amerikietį P.Copetti.

Komandos nuotr./Laisvydas Kancius

07:46

„Mediafon“ ekipažas prieš maratoną tikisi, kad tinkamai veiks jų motobagio važiuoklė – praėjusiomis dienomis dėl netinkamo galinių amortizatorių veikimo jiems teko patirti itin skaudžias perkrovas.

07:28

Organizatoriai pasakoja ką reiškia maratoninis greičio ruožas gei kas leidžiama ar draudžiama jo metu.

07:27

Komandinis dviejų kinų, esančių rezultatų lentelės apačioje, važiavimas.

07:25

Kai kurie motociklininkai jau įpusėjo distanciją, o po 88 kilometrų pirmavo S.Howesas. Antroje vietoje – L.Benavidesas, o daugiau nei minute nuo jo atsiliko P.Quintanilla trečioje vietoje.

07:22

Pravažiavus 19 kilometrų L.Kancius užfiksavo aštuntą laiką – nuo lyderio atsiliko 2:16 min.

Pirmas keturračių įskaitoje pirmame taške buvo M.Medeirosas. Už jo M.Andujaras ir F.Moreno Floresas.

Paskutinis atnaujinimas 2023-01-12 07:22