Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Plytinės kartodrome – „ARTkart“ lenktynės ir gimtadienio minėjimas

Septintas „ARTkart“ etapas
Gyčio Grigėno nuotr. / Septintas „ARTkart“ etapas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį „Plytinės kartodromas“ minės jau 47-ąsias veiklos metines. Šios arenos gimimo data sietina su 1967 m. balandžio 28-ąja, kai tuometinis Vilniaus miesto Darbo žmonių deputatų tarybos vykdomojo komiteto pirmininkas J. Vildžiūnas pasirašė sprendimą dėl žemės sklypo Senosios Plytinės gatvėje skyrimo kartodromo statybai. 1971 metais naujajame kartodrome jau vyko pirmosios lenktynės ir nuo tada vieno iš geriausiai tvarkomų ir gausiausiai lankomų Vilniaus sporto objektų veikla niekuomet nebuvo nutrūkusi.

„Plytinėje“ savo sportinį kelią pradėjo tokie pripažinti meistrai kaip Žilvinas Ožkutis, Kazimieras Vasiliauskas, Simas Juodviršis ir didelis būrys kitų, kurių vardai skambėjo ir kur kas garsesnėse pasaulio arenose.   

Prieš pat 47-ąjį kartodromo gimtadienį, balandžio 26 dieną, kartodrome vyks „ARTkart“ 200 ratų lenktynės. Pirmosios 2014-aisiais šios serijos lenktynės prasidės 10 val.

Pirmadienį, oficialų kartodromo gimtadienį, pradedantieji lenktynininkai kviečiami 12 arba 15.30 val. į Plytinę, kur kartodromo šeimininkas D. Jonušis praves ekskursijas po sporto bazę, supažindins su saugaus eismo gatvėje ir sporte pradžiamoksliu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas