Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po Meksikos ralio bandomųjų važiavimų pirmas yra S.Ogieras iš „Citroen“

Sebastianas Ogieras
Sebastianas Ogieras
Šaltinis: 15min
0
A A

Meksikos ralio bandomajame važiavime greičiausias buvo Sebastianas Ogieras. Gamyklinės „Citroen“ komandos pilotas parodė greičiausią laiką – 2:51,7 min. Šiame 5,13 km ilgio greičio ruože antrasis buvo Petteris Solbergas, vairuojantis automobilį „Citroen DS3 WRC“. Jo laikas – vos dviem dešimtosiomis sekundės blogesnis nei S.Ogiero.

Trečią vietą užėmė keturis kartus Meksikos ralyje nugalėjęs Sebastienas Loebas. Jis taip pat vairavo „Citroen DS3 WRC“.

„Šiuo metu mes esame patenkinti, – sakė „Citroen“ komandos vadybininkas Svenas Smeetsas. – Daug treniravomės Ispanijoje, bet oro sąlygos čia ir ten absoliučiai skiriasi.“

P.Solbergo komandos vadas Kenas Ressas pabrėžė, kad norvegas turėjo problemų dėl vairo, tad jo rezultatas neatspindi jo paties galimybių.

Nors pirmas tris vietas užėmė „Citroen“ automobiliai, „Ford“ komandos vadovas Malcolmas Wilsonas yra patenkintas, kaip jie pasiruošė Meksikos raliui ir kaip automobiliai dirba tokiomis sąlygomis. Tiesa, šios komandos pilotas Dennisas Kuipersas patyrė nedidelę avariją, kurioje buvo pramuštas jo automobilio radiatorius.

„Greičio ruožo atkarpoje buvo įduba ir mes, jos nepastebėję, važiavome dideliu greičiu šešta pavara, todėl ir pramušėme automobilio radiatorių“, – sakė vokiečio šturmanas F.Miclotte.

Bandomasis važiavimas prasidėjo lygiai 8 val. Meksikos laiku ir buvo planuojama, kad truks keturias valandas, iki dvyliktos, bet jau 57 minutę viską teko stabdyti dėl netinkamos stebinčių žiūrovų vietos.

„Buvo per daug žiūrovų poroje posūkių ir jie turėjo pasitraukti, nes tai buvo nesaugu jiems patiems. Trumpam sustabdėme lenktynes, norėdami išvengti galimų nelaimių ir leisdami žiūrovams saugiai pasitraukti“, – aiškino WRC direktorius Patrickas Suberville'as.

„Ford“ komandos atstovai Jari Matti Latvala ir Mikko Hirvonenas užėmė atitinkamai ketvirtą ir septintą vietas. Praėjusio Švedijos etapo sensacija tapęs Madsas Ostbergas liko penktas, o WRC debiutantas Evgeny Novikovas, pilotuojantis „Ford Fiesta RS WRC“, užėmė 9 vietą.

Meksikos bandomojo važiavimo rezultatai (vieta, vairuotojas, automobilis, laikas)
1. S.Ogieras; „Citroen DS3 WRC“; 2:51,7 min.;
2. P.Solbergas; „Citroen DS3 WRC“; 2:51,9 min.;
3. S.Loebas; „Citroen DS3 WRC“; 2:52,9 min.;
4. J.M.Latvala; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:53,3 min.;
5. M.Ostbergas; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:55,3 min.;
6. M.Wilsonas; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:55,5 min.;
7. M.Hirvonenas; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:55,9 min.;
8. F.Villagra; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:56,4 min.;
9. E.Novikovas; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:56,5 min.;
10. H.Solbergas; „Ford Fiesta RS WRC“; 2:57,7 min.;
11. K.Blockas; „Ford Fiesta RS WRC“; 3:00,4 min.

Šaltinis: worldrally.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas