Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 4d. 10:18

Prancūzijos tyrėjai susidomėjo Michaelio Schumacherio šalmo kameros įrašu

Michaelis Schumacheris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Michaelis Schumacheris

BBC praneša, kad gali paaiškėti naujų aplinkybių, tiriant F1 piloto M.Schumacherio nelaimę.

Iki šiol buvo manyta, kad M.Schumacheris neįvertino greičio. Todėl, bandydamas atlikti posūkį, nepažymėtoje trasoje išslydo ir, užkabinęs akmenį, griuvo. Nuo smūgio galva į nedidelį uolos gūbrį per pusę trūko šalmas. Dėl to, kaip yra sakę medikai, pažeisti abu smegenų pusrutuliai.

Tačiau nelaimės aplinkybės šiek tiek prieštaringos. Pasirodo, M.Schumacheris visai prieš pat kritimą buvo sustojęs padėti savo draugui. Todėl per didelio greičio versija nėra patvirtinta.

Policija, norėdama sudėlioti visą nelaimės chronologiją, apklausė ir nepilnametį M.Schumacherio sūnų Micką, kuris buvo šalia tėčio per incidentą.

VIDEO: M.Schumacheris išgabenamas į ligoninę iš nelaimės vietos

Šeima nusprendė atiduoti kamerą tyrėjams

Informacija, kad M.Schumacheris galimai filmavo savo lemtingą nusileidimą nuo kalno, paskelbta tik penktadienio vakarą. AFP praneša, kad lenktynininko šeima atidavė tyrėjams ir kamerą, ir šalmą, kuriame ji buvo įmontuota. Tačiau tyrėjai kol kas nepatvirtino, kad incidento metu kamera tikrai veikė.

Neaišku, kada pabus iš komos

Asklepioso ligoninės neurochirurgijos specialistas profesorius Uwe Kehleris teigia, kad septyniskart „Formulės 1“ čempionas iš komos gali pabusti ir po kelių savaičių, ir po mėnesio ar daugiau.

„Dažniausiai praeina 2-3 savaitės, kol žmogus, patyręs tokią galvos traumą, pabunda iš komos būsenos. Gali praeiti kelios dienos ar net savaitės iki tos akimirkos, kai pacientas pramerkia akis. Tiesa, nutinka ir taip, jog žmogus taip ir nepabunda iš komos būsenos“, – sakė profesorius U. Kehleris.

Vokietis, kuriam sukako 45 metai, sunkią galvos traumą patyrė praėjusį savaitgalį slidinėdamas. Po atliktų dviejų operacijų M.Schumacheris Grenoblio ligoninėje guli komos būsenos.

Pasak medikų, gera žinia yra ta, kad M.Schumacherio būklė po dviejų operacijų stabilizavosi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas