15min be reklamos
2023 02 23, 17:07

„Press ralis“: paskelbta 2023 m. registracijos data ir iššūkiai

Ilgametės benzingalvių šventės – žurnalistų ralio, dar vadinamo „Press raliu“, – organizatoriai atvertė kortas. Iki registracijos į ralį pradžios likus porai savaičių jau aiškėja ir būsimo maršruto vingiai, ir laukiantys iššūkiai.
Press ralio vaizdai ir apdovanojimai
Press ralio vaizdai ir apdovanojimai / V.Pilkausko nuotr.
Temos: 2 Press ralis Ralis

„Press ralis“ be jokios pertraukos vyksta kone tris dešimtmečius ir per šį laiką renginį organizuojantis Lietuvos žurnalistų autoklubas sugebėjo ralį paversti bene geidžiamiausia automobiline švente šalyje. Kasmet vos paskelbus registraciją, vietos į ralį tirpte ištirpsta.

„Paskubėti reikės ir šiemet, nes vietų daug nėra – priimsime iki 90 ekipažų“, – kalbėjo ralio organizatorius, Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas Valdas Valiukevičius.

Jau žinoma, kad „Race admin“ platformoje registracija į „Press ralį“ startuos kovo 15 dieną. Šių metų ralis vyks birželio 16-17 dienomis.

Jis pabrėžė tai, kad nors ir absoliučiai visi ralio dalyviai akcentuoja gerą nuotaiką, daugybę smagių užduočių ir įspūdingą baigiamąjį vakarėlį, patirties norint įveikti ralį reikia labai daug. Veiklos čia netrūksta net ir patyrusiems Lietuvos automobilių sporto meistrams, tokiems kaip Vytautas Švedas, Vaidotas Žala ar Jonas Gelžinis.

„Tad nieko nuostabaus, kad pirmenybė čia teikiama daugiau patirties turintiems ekipažams. Jei užsiregistruotų daugiau dalyvių, kurių žinios ir gebėjimai būtų nepakankami, neatmetame galimybės organizuoti ir treniruočių stovyklą“, – atskleidė jis.

Nuo sostinės iki pajūrio

Tradiciškai „Press ralio“ startas numatomas birželio 16 d. iš Vilniuje esančio „Best Drive“ automobilių centro. Čia vyks ir techninės bei administracinės komisijų procedūros.

Startavę iš sostinės, ralio dalyviai sekundes rinks, kūgelius skaičiuos ir idealių trajektorijų ieškos įvairiausiose trasose. Kol kas išduoti visko organizatoriai neskuba, bet jau šiandien aišku, kad greičio ruožai lauks Kėdainiuose, taip pat greta Šiaulių esančiuose Kuršėnuose. Tikras greičio vakarėlis numatytas ir Kačerginėje, „Nemuno žiedo“ trasoje. Svarbi naujiena ir ta, kad visas dalyvių klaidas vertins naujas ralio komisaras Darius Šileikis.

Pirmąjį varžybų vakarą ralio karavanas užbaigs Šventojoje, „Kuršių kaime“, o antrąją ralio dieną sparčiausių paieškos tęsis jau pajūryje esančiose trasose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Požymiai, kada jau metas keisti stogą. Patarimai planuojantiems įsirengti saulės elektrinę
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Parašykite atsiliepimą apie Gazas