Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 17d. 19:14

Prieš „4x4 perimetro“ naktinį greičio ruožą – griežta dalyvių žibintų kontrolė

Techninė komisija
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Techninė komisija

Gegužės 17-18 d. Švenčionių rajone įvyks šių metų Lietuvos „Rally Raid“ čempionato, taurės ir serijos antrasis etapas „4×4 perimetras“. Jame prie starto stos itin gausus ir įvairus būrys dalyvių, apsiginklavusių motociklais, keturračiais, motobagiais bei visureigiais.

Pirmąja užduotimi dalyviams tapo dvi komisijos – techninė ir administracinė. Jei administracinė komisija, kurioje buvo atliekami popieriniai formalumai, niekam sunkumų nekilo, tai techninėje komisijoje kai kam teko apsilankyti dukart.

Kadangi naktį iš penktadienio į šeštadienį vyks 60 km ilgio naktinis greičio ruožas, komisarai ypatingą dėmesį skyrė žibintams. Dėl šios priežasties kai kurie varžybų dalyviai turėjo šalinti aptiktus neatitikimus.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Techninė komisija
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Techninė komisija

„Kadangi yra naktinis greičio ruožas, svarbiausias dalykas – pilnai veikiančios šviesos. Tikrinama tiek priekinė, tik galinė indikacija. Keletas motociklų techninės komisijos dėl to neperėjo, nors visi žinojo apie žibintų svarbą.

Mums svarbiausia, kad jie matytų, o dar svarbiau, kad juos matytų. Liepėme dalyviams susitvarkyti trūkumus ir jie tai padarė. Daugiau viskas kaip ir gerai. Su visureigiais irgi didesnių problemų nekilo“, – sakė techninę apžiūrą vykdantis „Raceadmin.eu“ komisaras Alvydas Petrošius.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Techninė komisija
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Techninė komisija

Taip pat į dalyvių automobilius montuojama ir GPS įranga, kad būtų galima ne tik sekti jų rezultatus, bet ir stebėti judėjimą varžybų valdymo centre.

„GPS įrangą, „trackerius“ dubliuosime. Automobiliai visi turės du GPS įrenginius tam, kad nepamestume dalyvių, jei vienas „trackeris“ staiga nustotų veikti. Motociklams darome tokią lengvą loteriją – visi dabar turi po vieną „trackerį“, o prie starto kai kuriems duosime ir antrą“, – kalbėjo Alvydas Petrošius.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Techninė komisija
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Techninė komisija

20.15 val. Švenčionyse, Laisvės aikštėje bus surengtas oficialus varžybų atidarymas. Jau sutemus, 22 val. prasidės dalyvių susirinkimai skirtingoms klasėms, o po jų, 23.30 val. prasidės orientacinės naktinės lenktynės. Ne orientacinis, o jau lenktyninis greičio ruožas prasidės 1 val. nakties. Dalyviai naktiniame greičio ruože lenktyniaus kone iki paryčių.

Jau išaušus šeštadieniui lenktynės prasidės 8 val. ir tęsis visą dieną, o 20.30 val. prie Sarių ežero ant podiumo bus iškilmingai apdovanoti nugalėtojai bei prizininkai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

01:22
00:55
00:39

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie Gazas