Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 18d. 17:44

Prieš startą „Dubai International Baja“ Arūnas Gelažninkas tapo žurnalistu, taps ralio operatoriumi

Penktadienį 7 valandą ryto vietos laiku Dubajaus bajoje startuos du sportininkai iš Lietuvos – Dakaro „Original by Motul“ klasės nugalėtojas Arūnas Gelažninkas ir jo mokinys Modestas Siliūnas, rašoma pranešime.

Naujoko tikslas – gerai startuoti pirmosiose tokio lygio varžybose. O tą jam teks padaryti pirmam, nes jis savo startu pradės ralį. Startas įdomesnis, nes organizatoriai sumąstė jį rengti atvirkštine tvarka – pirmasis dalyvių dešimtukas pradeda ralį nuo didžiausiu numeriu pažymėto dalyvio. Modesto numeris yra 10, todėl jis ir lėks pirmas. Arūnas Gelažninkas gavo 5 startinį numerį. Iš viso ralyje dalyvauja 37 motociklininkai.

Įdomu, kad Arūnas dar prieš lenktynes buvo įvertintas organizatorių – gavo kamerą, kuria filmuos savo važiavimus varžybų metu, nes organizatoriams patiko jo pasirodymas Dakare.

„Techninė komisija baigta, važiuojame dar patikrinti mūsų GPS - ar viskas gerai veikia. Baja varžybos nuo Dakaro skiriasi tuo, kad trunka tik dvi dienas arba kartais tris su prologu. Per dieną įveiksime 200 kilometrų. Tai mažiau nei Dakare, bet bus daug kopų, todėl nelengva. Navigacija bus paprastesnė - mums kryptį rodys tokia rodyklė, bet taškus vis tiek reikės surinkti ir paklysti įmanoma, nors visiškai nugrybaut nepavyks“, – pasakoja Arūnas Gelažninkas.

#ZigmasDakarteam pristato trumpą pokalbį, kuriame mokytojas kalbino mokinį. T.y., Arūnas Gelažninkas pakalbino Modestą Siliūną. Sėdėdami dykumoje ant plieninių žirgų, pasikalbėjo apie Baja ralio ir ateities tikslus.

VIDEO: Arūnas Gelažninkas Dubajuje startuos Dubai Baja International

- Mes su Modestu Arabijos dykumoje susitikome ne pirmą kartą – pirmas kartas buvo prieš dvejus metus, kai Modestas dar daug kartų krito kopose. Manau, kad tuomet jam jau po truputį pradėjo ryškėti ta svajonė, kurią jis nori pasiekti motociklų pasaulyje. Modestai, ar jau išsigrynai tą svajonę, kurią kažkada nori pasiekti?

- Olimpas visada yra Dakaras, turiu didelį norą jame sudalyvauti. Bet turbūt esam ne kartą kalbėję, kad tik tau leidus, galėsiu ten važiuoti. Tik tada kada pasieksiu tą lygį, kuriame jau gali kažką nuveikti.

- O jis bus man atrodo labai greitai. Aš tai tave pažįstu, nes treniruojamės kartu kurį laiką, papasakok būsiems ar esamiems fanams kiek laiko esi sporte, kad galėtų geriau tave pažinti.

- Technikos sporte esu gal nuo 10 metų. Pradėjau nuo kartingų, vėliau sėdau į automobilį, o šiandien perlipau ant motociklo. Visas gyvenimas su benzino kvapu, todėl ir einam į priekį. Šiame ralyje startuosiu pirmas, tai bus šioks toks iššūkis, bet susitvarkysiu.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas