15min be reklamos
2022 09 26, 09:40

Puikią formą demonstruojantis Jonas Karklys – vėl ant podiumo Vokietijoje

Savaitgalį Sachsenringo trasoje vyko priešpaskutinis šių metų „ADAC TCR Germany“ Vokietijos žiedinių lenktynių čempionato etapas, kuriame dar vieną laimėjimą Lietuvai parvežė Jonas Karklys, praneša komanda „NordPass“.
Jonas Karklys „ADAC TCR Germany“ Sachsenringo trasoje iškovojo podiumą
Jonas Karklys „ADAC TCR Germany“ Sachsenringo trasoje iškovojo podiumą / Komandos nuotr.

Sekmadienio lenktynėse „NordPass“ komandos atstovas startavo penktas, tačiau jau pirmajame posūkyje kovojo dėl antros vietos. Vis dėlto vilniečiui nepavyko aplenkti antroje vietoje važiavusios švedės Jessicos Backman ir finišavo trečias.

Tai buvo jau penktasis 33-ejų sportininko podiumas šį sezoną.

Lietuvos atstovas puikų tempą demonstravo viso savaitgalio metu: penktadienio treniruotėse vilnietis užėmė antrąją ir trečiąją vietas, o kvalifikacijoje taip pat liko trečias.

„Nuo pat pradžių pavyko sklandžiai suderinti automobilį, kuris leido kvalifikacijoje taikytis į aukščiausias pozicijas. Vis dėlto greitojo rato metu visas kortas sumaišė lėtesni varžovai, kuriuos teko lenkti ir prarasti brangias sekundės dalis.Teko tenkintis trečiąją startine pozicija“, – po varžybų kalbėjo J. Karklys.

Šeštadienį pirmosiose varžybose „Hyundai i30 N TCR“ automobilį vairuojantis lenktynininkas starto metu pajudėjo, tačiau automobilio variklis užgeso ir lietuvis liko stovėti vietoje. Po akimirkos J. Karklys užvedė automobilį ir pajudėjo, tačiau jau buvo vos 14-as.

Vis dėlto „NordPass“ ekipos sportininkas per 30 minučių varžybas aplenkė devynis varžovus ir finišavo penktas.

„Starto metu atrodė gerai pajudėsiu iš vietos, tačiau tik pradėjus važiuoti, staiga užgeso automobilis. Net pasimečiau, nes visiškai to nesitikėjau, bet greitai pradėjau važiuoti vėl. Buvo smagu lenkti savo varžovus ir taikytis į aukštą poziciją, nes vis dar kovoju dėl trečios vietos bendroje įskaitoje“, – pridūrė J. Karklys.

Tuo metu lenktynes laimėjo ir čempiono vardą anksčiau laiko užsitikrino „Engstler“ komandos atstovas danas Martinas Andersenas.

J. Karklys bendroje įskaitoje šiuo metu žengia ketvirtas ir vis dar turi galimybių pakilti iki trečiosios vietos.

Paskutinis šių metų pirmenybių etapas vyks spalio 20 d. „Formulės-1“ trasoje Hockenheime.

Daugiau informacijos apie varžybas galite rasti čia.

Pirmųjų lenktynių vaizdo įrašas.

Antrųjų lenktynių vaizdo įrašas.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas