Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ralio „Žemaitija – 2012“ greičio ruožų žemėlapiai

Ralio žemėlapis
Ralio žemėlapis
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį šeštadienį Žemaitijoje startuos antrasis šių metų Lietuvos atvirojo ralio čempionato etapas – ralis „Žemaitija – 2012“. Susipažinkite su šių lenktynių trasomis ir išsirinkite patogiausią vietą stebėjimui!

GR1/2

GR važiuojamas du kartus „karuselės“ principu 2 min. Intervalu. Po 12-to dalyvio antrą kartą startuoja 1 dalyvis, po 13-to 2 dalyvis ir t. t. vienos minutės intervalu. Atvykimas į GR nuo starto pusės keliu E272/ A11(Šiauliai - Palanga), o nuo finišo pusės - keliu A164 (Mažeikiai - Tauragė).
Rekomenduojamos dvi žiūrovų zonos.

A1: 1,4 km nuo starto ties Ruolaičiais. Saugu ir patogu nuo kalno stebėti „S“ formos posūkius. Automobilių statymas keliukuose į kairę.

A2: 3,50 km nuo starto. Kairėje nuo kalno gerai matosi keletas įdomių posūkių. Automobilių statymas

GR3/4

Greičio ruožas įrengtas kroso trasoje. Itin patogus stebėti.

GR5/6

GR važiuojamas du kartus. Pirmo automobilio startas 16:30 val. pirmą kartą šviesiu paros metu, antrą kartą 17:45 val. tamsoje. Rekomenduojamos 4 žiūrovų zonos.

B1: 200m. nuo starto gyvenvietės pabaigoje nuo kalvų gerai matosi „S“ posūkiai. Automobilių
statymas ant plento prieš startą arba ženklais nurodytose gatvelėse. Atvykimas į zoną B1 nuo Plungės pusės pro Žlibinų gyvenvietę arba nuo Telšių pusės pro Medingėnus.

B2: 4 km nuo starto 90 posūkis į kairę. Automobilių statymas kelyje Medingėnai - Rietavas už „STOP“ juostos dešinėje kelio pusėje.
Į Zoną B2 galima atvykti keliu A164(Mažeikiai - Tauragė) pasukus į kairę Daugėdai 3, arba nuo Rietavo pusės.

B3: 14,5 km nuo starto po ilgo lengvo dešinio posūkio staigus 90 posūkis į dešinę. Automobilių statymas kelyje Tverai- Žarėnai už „STOP“ juostos dešinėje kelio pusėje.
Į Zoną B3 galima atvykti nuo Telšių pusės keliu Žarėnai – Tverai.

B4: 1,5km nuo finišo Pribitkos kaime po ilgos tiesiosios staigus posūkis į dešinę. Automobilių statymas nuo plento iki zonos dešinėje kelio pusėje arba į seniūnijos kiemą.
Į Zoną B4 atvykimas keliu (Rietavas - Varniai) pasukus į kairę link Lopaičių piliakalnio 14 kilometre. Yra keturi įvažiavimai, trečias iš jų (nuo Rietavo pusės) evakuacinis kelias ir pašaliniam eismui bus uždarytas.

GR7/9

Privažiavimas nuo starto arba finišo pusės iš kelio Telšiai- Žarėnai. Rekomenduojamos dvi žiūrovų zonos.

C1: 1,1km nuo starto nuo kalvos dešinėje pusėje gerai matosi „S“ formos posūkis. Automobilių statymas keliukuose kairėje pusėje.

C2: 2,6 km nuo starto 90 posūkis į kairę,ties Galkančių gyvenviete. Automobilių  statymas kelyje į dešinę.

GR8/10

Rekomenduojamos keturios žiūrovų zonos. Privažiavimai: iš kelio Telšiai-Žarėnai pro Ryškėnus arba Brazdeikius iš starto pusės, arba nuo Žarėnų iš finišo pusės. Iš kelio A11/ E272(Šiauliai- Palanga) pro Lieplaukės gyvenvietę. Nuo Plungės pusės pro Kantaučių gyvenvietę.

D1: 9,3 km nuo starto dešinėje nuo kalno patogu stebėti „S“ formos posūkius. Automobilių  statymas ant kalno. Yra du įvažiavimai.

D2: 10,00 km nuo starto iš abiejų kelio pusių patogu stebėti „S“ formos posūkius. Automobilių statymas ženklais nurodytame kelyje į dešinę.

D3: 12 km nuo starto lengvas dešinys posūkis su tramplinu, o už jo ilgas kairys posūkis į kalną. Patogiausia stebėti žiūrovų zonoje dešinėje pusėje ant kalno. Automobilių statymas nurodytuose ženklais keliukuose arba privažiavimo kelyje nuo Kantaučių.

D4: Trys tramplinai po ilgos tiesiosios prieš finišą. Prašome stovėti saugiai už „STOP“ juostos. Atvykimas nuo finišo pusės 3km nuo Žarėnų.
 

Servizo zona A

Serviso zona B

Organizatorių nuotr./Serviso zona B

Aukštos rezoliucijos ralio žemėlapį rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Žiemos ralis Ralis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas