Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 23d. 14:34

„Rally Master Show 2012“: pusiau lietuviškas merginų ekipažas pasirodė solidžiai

„Rally Masters Show 2012“
„Rally Masters Show 2012“

Maskvoje vykusiame renginyje dalyvavo ir pusiau lietuviškas merginų ekipažas: rusė Inessa Tuškanova ir lietuvė Irina Jankovskaja.

Merginos, kaip sako rusai, į purvą veidu nekrito ir pasirodė solidžiai – iš keturiasdešimties dalyvių jos liko keturioliktos, savo klasėje iškovojusios 11 vietą. Štai kaip šis renginys atrodė moterų akimis. Apie lenktynes pasakoja Irina Jankovskaja.

Tai buvo labai įspūdingos varžybos, viskas apgalvota iki smulkmenų, todėl nesijautė jokios įtampos. Įspūdžiai patys geriausi!

Pats įdomiausias, ir netikėtas buvo pirmas greičio ruožas, jis buvo surengtas tiesiog ledo arenoje. Pirmą kartą mačiau tai, ten buvo grynas ledas. Stenogramą sudarinėjom vaikščiodami pėsčiomis, o kai po starto įvažiavom automobiliu, jis tiesiog visą laiką slydo. Smagi idėja, nors ir keistoka.

Po pirmo greičio ruožo mes džiaugėmės savo pasiekimu, nes po finišo paaiškėjo, kad mes penktos!

Rally Masters Show 2012
„Rally Masters Show 2012“

Šios varžybos mums buvo rimtas iššūkis, nes jose dalyvaujama tik su specialiais kvietimais. Be to, labai jaudinausi, nes buvau vienintelė moteris iš Lietuvos, todėl jaučiau atsakomybę ne tik finišuoti, bet ir parodyti, ką galime.

Tai puiki patirtis, neužmirštama, juk ne kasdien Maskvoj tenka lenktyniauti prieš minias žmonių. Tai vienos įspūdingiausių mano matytų varžybų.

Lenktynių dieną buvo puiki diena, nuostabus oras. Viskas praėjo ne visa taip, kaip tikėjomės, bet 14 vieta absoliučioje įskaitoje, labai neblogai.

Prieš ralį treniravomės, tačiau treniruotes vyko trasoje su sausa danga, automobilis buvo paruoštas būtent tokiai trasai, o teko važiuoti šlapiu asfaltu, buvo daug smėlio, žvyro, nes visi bandė „kirsti“ posūkius. Trasos sukibimas visą laiką keitėsi, kiekvienas posūkis vis kitoks, reikia labai i tai atsižvelgti ir prisitaikyti.

Nors varžybų pavadinime yra žodis šou, tačiau tai tokios pat varžybos kaip ir visos, čia niekas nenori nusileisti nei sekundės, visi lenktyniauja ir jokių šou elementų trasoje nebuvo.

Gaila, kad Lietuva tokių varžybų neturi. Mums teko praėjusių metų gruodį pabuvoti Lenkijos sostinėje Varšuvoje tokio tipo varžybose, praėjusį savaitgalį Maskvoje. Na, o dabar lauksim tokių lenktynių Vilniuje. Gal kas nors sumastys kažką panašaus, būtų labai smagu.

Kadangi mūsų ekipažas moteriškas, vyrai vis domisi, ar sugebėtumėm greičio ruože pasikeisti padangą. Mes lengvai susitvarkytumėm su tokia užduotimi, netgi specialiai tam treniravomės. 

Rally Masters Show 2012
„Rally Masters Show 2012“

 

Temos: 1 Ralis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas