Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 30d. 23:58

„Rallye Breslau“ dalyviai gavo pirmąsias kelio knygas: laukia daug navigacijos

„Rallye Breslau“ formalumai
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / „Rallye Breslau“ formalumai

Sekmadienio vakarą Lenkijoje vykstančiose „Rallye Breslau“ varžybose surengtas dalyvių susirinkimas. Po jo paaiškėjo, kas motociklininkų, keturratininkų, bagių, automobilių ir sunkvežimių ekipažų laukia pirmadienį - pirmąją iš penkių lenktynių dienų.

Šiame ralyje startuosianti „Motorider Racing Team“ komanda taip pat išklausė dalyvių susirinkime pateiktą informaciją, o kelio knygas gavę ekipos nariai suskubo jas papildomai žymėti.

Motobagiu „CFMOTO ZFORCE 1000“ kartu su vairuotoju Daliumi Mockapetriu važiuosiantis šturmanas Antanas Kanopkinas tvirtino, kad tikėjosi daugiau kilometrų.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./„Rallye Breslau“ formalumai
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./„Rallye Breslau“ formalumai

„Galvojau, kad važiuosime daugiau. Rytoj bus 220 kilometrų. Anksčiau kiekvieną dieną viskas būdavo žinoma į priekį. Dabar situacija keičiasi ir sekančią kelio knygą gausime finišo vietoje.

Sužinojome, kad rytoj bagiai, automobiliai ir sunkvežimiai važiuos vienoje trasoje, keturračiai ir motociklai – kitoje. Vėliau keisimės. Taip padaryta, kad vieni kitų nesutiktume. Toks sprendimas priimtas dėl saugumo. Manau, kad labai teisingai nuspręsta“, – sakė Antanas Kanopkinas.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./„Rallye Breslau“ formalumai
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./„Rallye Breslau“ formalumai

Kelio knygą panagrinėjęs Adomas Gančierius, kuris keturračių įskaitoje startuos „CFMOTO CFORCE 1000“ keturračiu, tvirtino, jog organizatoriai numatė nemažai navigacijos. Kai kur kelio knygoje posūkiai drieksis vienas po kito, tad reikės akylai stebėti trasą.

„Rytoj bus apie 200 kilometrų. Kiek pažiūrėjau, tai labai daug posūkių – kas šimtą, kas penkiasdešimt ar net dvidešimt metrų. Bus grynai darbinis ruožas. Eisime vakarieniauti, žymėtis kelio knygą ir ilsėtis. Kelsimės šeštą ryto. Startas nuo aštuntos.

Baimė ir jaudulys jau atsirado. Aišku, tai normalu, nes tokio pobūdžio varžybose startuosiu pirmą kartą. Visi Lietuvoje palaiko ir viliasi rezultatų. Mūsų tikslas yra šią techniką atvežti į finišą“, – kalbėjo Adomas Gančierius.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Dalyvių parkas
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Dalyvių parkas

„Rallye Breslau“ varžybose startuos ir daugiau lietuvių. Motociklais lenktyniaus Aidas Bubinas, Aidas Liškus, Eugenijus Petruškevičius, Mindaugas Jarmalavičius, Paulius Sitkevičius, Gediminas Kareiva. Keturračiais taip pat važiuos Ramūnas Kembrė, Romualdas Karužis, Laisvidas Kancius ir Dalius Olechnavičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:38
05:05
01:46

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas