Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 2d. 14:37

„Renault Duster Dakar Team“ tikslas – 2016 metų Dakaro „Top 10“

„Renault Duster Dakar Team“ komanda
„Renault Duster Dakar Team“ komanda
Ketvirtojo starto „Dakaro“ maratone metu „Renault Duster Dakar Team“ komanda sieks išnaudoti per pastarąsias trejas varžybas sukauptą patirtį ir patekti į greičiausiųjų dalyvių dešimtuką. Du komandos automobilius vairuos Emilio Spataro ir prancūzas Christian Lavieille. Jiems talkins šturmanai Benjamin Lozada ir Jean Michel Polato.

„Renault Duster Dakar Team“ debiutas „Dakaro“ maratone įvyko 2013 metais, kai Mendozos gyventojai José García ir Mauricio Malano finišavo užimdami 29 vietą.

Kitų metų sausį Emiliano Spataro ir Benjamín Lozada išnaudojo savo patirtį, iškovodami 14 vietą absoliučioje įskaitoje ir ketvirtąją – pirmojoje klasėje.

Trečiasis komandos pasirodymas su Argentinoje paruoštu „Renault Duster“ (Europoje žinomu kaip „Dacia Duster“) įvyko 2015 metais ir šiai Argentinos komandai pelnė geriausią rezultatą.

„Renault Duster Dakar Team“ komanda
„Renault Duster Dakar Team“ komanda

Tuo pačiu metu Spataro ir Lozada buvo antrieji geriausiai pasirodę Argentinos atstovai; metais anksčiau jie buvo treti geriausieji. Atskiruose ruožuose jie penkis kartus pateko į greičiausiųjų dešimtuką: du kartus iš jų įsiverždami į greičiausiųjų trejetuką ir tris kartus – į greičiausiųjų penketuką.

Rengiantis 2016 metų „Dakaro“ lenktynėms, vėl buvo pasitelkta „Renault Sport Technologies“ patirtis bekelės lenktynėse.

Dabar konstruktoriai savo pajėgas sutelkė siekdami sumažinti „Duster“ svorį, tobulindami jo pakabą ir iki 387 AG padidindami „Renault-Nissan“ aljanso gaminamo variklio VK-50 V8 pajėgumą.

Pastarieji mėnesiai buvo praleisti apmokant 30 mechanikų, technikų ir inžinierių komandą. Jie sausį vyksiančio maratono metu rūpinsis abiem sportiniais „Duster“ automobiliais. Daug dėmesio buvo skirta ir komandos logistikos konsolidavimui.

„Renault Duster Dakar Team“ komanda
„Renault Duster Dakar Team“ komanda

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas