„RKV Racing“ klubo nariai parsivežė apdovanojimus iš Estijos

Praėjusį savaitgalį sporto klubo „RKV Racing“ nariai dalyvavo Estijos kartingų čempionato 4 etape, kuris vyko Aravete kartingo trasoje.
„RKV Racing“ klubo nariai parsivežė apdovanojimus iš Estijos. / Komandos nuotr.
Temos: 2 Kelionės Kartingai

Klubui atstovavo šeši sportininkai. Šiuo metu, ko gero, stipriausias pabaltyje lenktynininkas Simas Juodviršis (605 st.nr. „Rotax Max DD2“ klasė) užėmė antrąją vietą pusfinalyje ir finale, t.y. nusileido tik buvusiam pasaulio čempionui estui Mario Vendla. Šios varžybos panevėžiečiui Simui Juodviršiui tik apšilimas ir gera treniruotė formos palaikymui prieš „Rotax Euro Challenge“ 3 etapą Danijoje. Į šias varžybas jie, kartu su Vitalijumi Gudzenko, išvyks liepos paskutinę savaitę.

Toje pačioje klasėje latvis Martins Lapins (irgi „RKV Racing“ narys, 610 st.nr.) užėmė 8 vietą finale.

„Rotax Max DD2 Masters“ klasėje Saulius Pocevičius (st. Nr. 111) kvalifikacijoje iškovojo „pole“ poziciją. Tačiau pusfinalyje ir finale užėmė tik antrąją vietą, abu kartus nusileidęs estui Eke Nurmui. Klubo vadovas Vitalijus Gudzenko (st. Nr. 619) taip pat užlipo ant podiumo – užėmė trečiąją vietą.

Jauniausieji „RKV Racing“ klubo nariai lentyniavo „Rotax Mini Max“  klasėje. Domantas Čepas (st. nr. 195) kvalifikacijoje pasirodė šauniai – užėmė penktąją vietą. O Eduardas Eiza (st. Nr. 109) – septintąją.

Pusfinalyje Domantas Čepas išlaikė savo penktąją poziciją, o Eduardas Eiza pasistūmėjo viena pozicija į viršų ir kirto finišo liniją šeštoje vietoje. Finale įvyko keletas pasikeitimų. Vienas iš šios klasės lyderių nestartavo, todėl visi sportininkai palypėjo viena pozicija aukščiau. Taip pat abu sporto klubo „RKV Racing“ lentynininkus aplenkė Latvis Ingus Belakovs. Domantas Čepas neatlaikė Eduardo Eizos spaudimo ir praleido jį į priekį. Taigi, Eduardas Eiza finale užėmė penktąją, o Domantas Čepas – šeštąją vietas. Šie sportininkai pradėjo sportuoti tik praeitų metų vasarą–rudenį, tačiau jau lipa sportininkams, sportuojantiems po šešerius – septynerius metus, ant kulnų...

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius