Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 08, 22:24

Rokas Baciuška patyrė gedimų, bet išlieka tarp trijų geriausių Pasaulio čempionate

„Ne mūsų diena... Šiandien viskas ėjosi ne pagal planą, – po finišo pavargęs ir nusivylęs sakė Rokas Baciuška. – Norėjome pakovoti dėl pergalės ir pavyti lyderius, bet galų gale viskas apvirto aukštyn kojomis“.
Rokas Baciuška pasaulio čempionato etape
Rokas Baciuška pasaulio čempionato etape / MCH nuotr.

Pasaulio čempionato antrajame etape Abu Dabyje šiandien baigėsi trečiasis greičio ruožas. Kaip sakė organizatoriai, tai turėjo būti karščiausia lenktynių diena. Panašu, kad taip ir buvo, nes karštis dykumoje viršijo 40 laipsnių pavėsyje.

Ryte R. Baciuška nuo pirmoje vietoje važiuojančio lenko atsilikinėjo devyniomis minutėmis ir buvo pilnas ryžto pakovoti dėl pergalės. Tačiau likimas kortas sudėliojo savaip.

Nuvažiavus apie 120 km nusisuko Roko bagio pusašis. Ir automobilis tapo varomas tik dviem ratais. Sportininkai nuvažiavo dar apie 30 km iki degalų papildymo zonos. Kadangi šioje zonoje automobilio remontuoti negalima, sportininkai iš karto po jos nutarė pasikeisti sulūžusią detalę.

Tauragiškis ėmė vytis prarastą laiką, tačiau po šuolio nuo vienos didesnės kopos bagis taip smarkiai trenkėsi į žemę, kad sulinko vairo traukė ir tapo neįmanoma važiuoti. Teko vėl stoti ir keisti dar vieną detalę.

Galų gale lietuvis prarado daugiau kaip pusvalandį ir finišavo tik penktas. Bendroje įskaitoje jis nukrito į trečią vietą. Iki antrosios dabar Roką skiria dvylika minučių.

„Liko dvi dienos – reikia susigrąžinti antrą poziciją. Dėl pergalės, panašu, jau nebekovojame... Tačiau „įvežti“ po šešias minutes mūsų priešininkui ir pakilti iki antros pozicijos galim. Tą ir darysim,“ – kupinas ryžto teigė Rokas Baciuška.

Trečiadienį – priešpaskutinis, ketvirtasis „Abu Dhabi Desert Challenge“ etapas. Dalyvių laukia 243 km greičio ruožas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas