Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 27d. 10:43

Rokas Baciuška praleis Pasaulio čempionato etapą Suomijoje – „Clio“ vairuos K.Abbringas

Praėjusį savaitgalį Rokas Baciuška debiutavo Pasaulio ralio-kroso čempionate, „Unkorrupted“ komandos sudėtyje. Pirmasis dvigubas etapas vyko Švedijoje, Holjes trasoje.

Deja, pirmosios lenktynės lietuvį taip nuvylė, kad lenktyniauti antrajame etape Suomijoje jis tiesiog atsisakė.

„Negaliu vairuoti tokios mašinos, ji beviltiška. Prieš sezoną komanda sakė, kad automobiliai atnaujinti ir turėtų būti konkurencingi kovoti dėl aukštų pozicijų. Bet pirmas etapas parodė, kad taip nėra,“ – nusivylęs pasirodymu Švedijoje sakė R. Baciuška.

Komandos nuotr./Rokas Baciuška
Komandos nuotr./Rokas Baciuška

Komanda vietoje Roko į automobilį sodins savo pilotą bandytoją Keviną Abbringą. Jo užduotis – rasti greičio šiame automobilyje.

„Unkorrupted“ komanda Suomijos lenktynėms pakeis variklį, amortizatorius, iš Prancūzijos atvažiuoja pakabos specialistų komanda, kurie dirbs ir ieškos, kodėl automobilis negali konkuruoti su varžovų technika.

„Nežinau, kodėl taip yra, tačiau per testus atrodė, kad viskas gerai. Bet man kovoti dėl patekimo į dešimtuką nėra rimta, aš noriu kovoti dėl prizinių vietų. O ir Guerlainas neturėtų po etapo stovėti paskutinėje vietoje,“ – pasakoja Rokas Baciuška.

Po pirmų dviejų etapų, kurie praėjusį savaitgalį vyko Švedijoje, Rokas Baciuška tarp 17 dalyvių užima vos 13 vietą, o jo komandos draugas Guerlainas Chicheritas yra vos 15-as.

Komandos lenktynininkams tai buvo visiškai netikėta. Dėl to buvo priimtas sprendimas Suomijoje vietoj Roko sodinti K.Abbringą, kuris turi gerokai daugiau patirties automobilio nustatymuose.

„Pažiūrėsime, kaip seksis Kevinui ir tik tada spręsime, ką darome su likusiu čempionatu. Jeigu automobilis nepagreitės, tada nežinau. Nematau prasmės švaistyti komandos rėmėjų biudžetą ir vilktis kažkur rikiuotės uodegoje. Mano uždavinys šiemet buvo kitoks,“ – sako R. Baciuška.

Rokas lieka su komanda Suomijoje, stebės lenktynes ir padės komandai, tačiau nelenktyniaus.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie Gazas