Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 11d. 15:51

„RR Team“ ekipažas varžybomis Kelmėje pradės vasaros ralių maratoną

Treniruočių akimirka
Justino Kygos nuotr. / Treniruočių akimirka

Jau birželio 14-15 dienomis Kelmės apylinkėse įvyks „Rally Žemaitija“ varžybos. Jose pasirodys ir „RR Team“ duetas – pilotas Renaldas Šeinauskas su šturmane Rūta Krikščiūnaite.

Renaldo Šeinausko ir Rūtos Krikščiūnaitės ralio duetas „RR Team“ intensyviai ruošiasi dar vienam Lietuvos ralio čempionato etapui.

Komanda „Rally Žemaitija“ varžybose startuos dviejose įskaitose ir lenktyniaus automobiliu, kurį vadina „Planu B“ – BMW E36 „kompaktu“ su 2,8 litro darbo tūrio varikliu.

Justino Kygos nuotr./Treniruočių akimirka
Justino Kygos nuotr./Treniruočių akimirka

Tiesa, komanda tvirtina, kad garaže jau baigiamas ruošti ir kitas ralio bolidas, pavadintas „Planu A“. Juo pradėti lenktyniauti komanda ketina sezono viduryje, tačiau kol kas būsimo automobilio techninių charakteristikų neatskleidžia.

„Strategija tokia, kad geriau važiuoti su „Planu B“ nei visai nevažiuoti. „Planui A“ trūksta jau nebedaug, bet vistiek trūksta. Automobilis dar nevažiuojantis, bet galime pažadėti, kad jau greitai atversime visas kortas“, – kalbėjo Renaldas Šeinauskas.

Justino Kygos nuotr./Treniruočių akimirka
Justino Kygos nuotr./Treniruočių akimirka

Komandos dabar laukia intensyvus metas ne tik garaže prie „Plano A“, bet ir trasose, mat kartu su varžybomis Kelmėje prasideda ir vasaros ralio maratonas. Varžybų kalendorius šiemet toks, kad sportininkai apie poilsį minčių kol kas neturi.

„Dabar laukia Kelmė. Po dviejų savaičių ralis Mikolaikose. Dar po dviejų savaičių – ralis Elektrėnuose. Tikras maratonas, todėl ir laikysimės maratoninės strategijos. Stengsimės nesulūžti, nesudaužyti bolido, kad nereikėtų per trumpą laiką užsiimti skubiu automobiliu atstatymu“, – pasakojo Renaldas Šeinauskas.

Justino Kygos nuotr./Treniruočių akimirka
Justino Kygos nuotr./Treniruočių akimirka

„Rally Žemaitija“ varžybose „RR Team“ duetas startuos dviejose klasėse – L9, kur automobiliai varomi dviem ratais, ir „BMW Cup“ įskaitoje.

„Tikslus „BMW Cup“ įskaitai keliam nemažus, stengsimės laimėti. L9 klasėje gal ir nesame konkurencingi, tačiau ten vistiek važiuosime kovoti dėl taškų. Mums tai yra svarbu, nes sezono eigoje pasirodysime su kitu automobiliu ir dalyvausime būtent L9 klasėje. Dėl to jau dabar po keletą taškų kaupiame į savo sąskaitą šioje įskaitoje.

Taigi, su „Planu B“ renkame taškus „Planui A“, o „BMW Cup“ mums tiesiog yra smagi klasė, mes ją mylime. Džiaugiuosi, kad pildosi mano prognozės ten matyti bent jau dešimt automobilių. Dabar matome jau aštuonis, tai klasė tikrai pasiteisinusi ir dalyvių joje kasmet daugėja“, – sakė Renaldas Šeinauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas