Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 14, 14:16

Rusą partempęs A.Juknevičius: būčiau žinojęs, kad pakenksiu V.Žalai, gal būčiau nestojęs

Paskutinė diena šių metų Dakaro ralyje – karšta lietuviams. Vaidotas Žala ir Rokas Baciuška demonstravo tai, ką sugeba geriausio. Rokas lips ant podiumo, užėmęs trečią vietą SSV klasėje. V.Žalai dešimtoji vieta automobilių įskaitoje buvo pasiekiama ranka, nes jo pagrindinis varžovas buvo sustojęs dėl gedimo trasoje. Vis dėlto greičiausiai „Teltonika“ ekipažui teks tenkintis 11-a pozicija.

Visas Dakaro naujienas rasite čia.

Paskutiniame Dakaro ralio greičio ruože Antanas Juknevičius finišavo 46-as, bendroje įskaitoje jis iškovojo 43-ą vietą.

Kartu su juo finišą pasiekė ir ruso Vladimiro Vasiljevo ekipažas, kuris dėl gedimo buvo sustojęs trasoje. Jeigu jie būtų užtrukę dar valandą, tuomet galutinėje įskaitoje V.Žala būtų rusus aplenkęs.

Tad gali būti, kad Lietuvoje ne visi Dakaro ralio gerbėjai plos A.Juknevičiui dėl tokio poelgio.

„Netikėtai, 50 km iki finišo stabdo. Galvojome, tik šiaip patempti, o jie sako – mus iki finišo. Na, draugai... Būčiau žinojęs, kad to paprašys, gal dar būčiau pagalvojęs, kaip elgtis.

Mes su jais jau daug metų kartu važiuojame. V.Vasiljevas man siūlė ir komandos vadovu būti. Tokie santykiai geri, tai, aišku, pasakėm – patrauksim“, – iš karto po finišo kalbėjo Antanas.

Jo teigimu, rusams atsisuko pagrindinis velenas ir jie važiuoti nebegali.

„Čia Dakaras, padėti reikia. Jeigu draugams nepadedi, tai iš viso“, – sakė jis.

Antanas prisipažino irgi galvojęs apie tai, kad jeigu V.Vasiljevas grįš dar vėliau, V.Žala atsidurs dešimtuke.

„Aš irgi apie tai galvojau, aš jiems iš karto pasakiau – klausykit, man negerai išeina, gi Vaidas. Vladimiras man sakė, kad jie turi pusantros valandos skirtumą ir juos vis tiek atitrauks rusai, KAMAZ ar koks kitas sunkvežimis.

Pasižiūrėjome – 50 km, tai būtų kas kitas traukęs“, – tikino A.Juknevičius.

Jis domėjosi, kokią vietą galų gale dabar užima V.Žala, o išgirdęs, kad 11-ą, apgailestavo: „Supratau... Na, čia taip išėjo. Blemba, reikėjo gal neimti jo, bet, aišku, būtų jį patraukę kiti. Mes gi neturime kontakto su išore, kol nefinišuojame, mūsų telefonai užklijuoti.“

Šis Dakaras, anot Antano, puikus, o jo antroji pusė iš viso komandai sekėsi puikiai. Tiesa, paskutinis ruožas buvęs tikras ratų žudikas, bet esą paskutinė diena rimta.

„Mes nusikirtome du ratus, jau tempdami. Bet esame finiše, dar vienas medalis, dar vienas Dakaras nugalėtas.

Aš labai džiaugiuosi, tfutfutfu, bet kol kas visus savo Dakarus kaip vairuotojas esu įveikęs, visus. Gal ir ne tokioj pozicijoj, kokioj norėtųsi. Bet kitais metais, manau, pakeisime techniką ir grįšime į savo pozicijas“, – po finišo apie planus kalbėjo A.Juknevičius.

Koks tai būsiąs automobilis, lenktynininkas teigė dar nežinąs.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas