Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje per ralio varžybas „nulinis“ BMW X6 ekipažas rėžėsi į žiūrovų minią

BMW X6 avarija
Stop kadras / BMW X6 avarija
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Rusijoje, ralio varžybų „Baltosios naktys“ 2014 metu automobilis BMW X6 rėžėsi į žiūrovus. „Nulinio“ ekipažo vaidmenį atlikę lenktynininkai automobilio nesuvaldė po šuolio per trampliną.

Ekipažas automobilio kontrolę prarado po šuolio per trampliną. BMW X6 dar kurį laiką važiavo kelkraščiu, bet grįžti ant kelio lenktynininkams nepavyko. Automobilis netrukus vertėsi ir nuskriejo į minią. Vaizdo įraše matosi, kaip nuo smūgio lūžta medis, į šalis išsibėgioja žiūrovai.

„Nulinis“ ekipažas sužalojo du žmones, kurie nedelsiant buvo nugabenti į ligoninę. Teigiama, kad jų gyvybei pavojus negresia, tad tragedijos išvengti pavyko. Į ligoninę paguldytas ir smegenų sukrėtimą patyręs BMW X6 vairuotojas.

VIDEO: BMW X6 avarija ralio varžybose

Vaizdo įraše matyti ne tik „nulinio“ ekipažo, bet ir žiūrovų klaidos. Ralio gerbėjai stovėjo pavojingoje zonoje – iš karto už tramplino. Tai vienos pavojingiausių zonų, kur ralio stebėti nerekomenduoja ir net draudžia dauguma organizatorių.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Perspėjimas apie pavojingas zonas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Perspėjimas apie pavojingas zonas

Akmenį mesti galima ir „Baltųjų naktų“ ralio organizatorių daržą, mat vaizdo įraše matosi labai arti kelio stovintys žiūrovai ir nė vienos „stop“ juostos. Neoficialiais duomenimis, toje vietoje, kur įvyko avariją, tvarką prižiūrėjo jauna mergina, kurios perspėjimų žiūrovai nepaisė.

VIDEO: BMW X6 avarija ralio varžybose Rusijoje

BMW X6 ekipažo avarija Rusijoje priminė praėjusių metų gegužės 25-ą dieną Lietuvoje vykusį Vilniaus ralį. Jo metu trasoje „Subaru Impreza“ automobiliu važiavęs „nulinis“ Arūno Majausko ir Luko Pečeliūno duetas mirtinai sužalojo ralio žiūrovę.

„Baltųjų naktų“ ralis – vienas ilgiausiai organizuojamų Rusijoje. Šių varžybų ištakos siekia 1963-iuosius metus. Nuo 1993-iųjų metų varžybos įtrauktos į Rusijos ralio čempionato kalendorių. „Baltosios naktys“ kasmet sulaukia maždaug 70 tūkstančių žiūrovų dėmesio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas