Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ryterna modul Mototurizmo ralio“ dalyviai į kelią išlydėti per vandens arką

Šaltinis: gazas.lt
1
A A

2016 m. rugpjūčio 20 d. 8 valandą ryte startavo didžiausias Lietuvoje mototuristų renginys „Ryterna modul Mototurizmo ralis“. Vilniuje, prie Bendrojo pagalbos centro (BPC) pastato vyko dviejų BPC komandų „Skubi Pagalba 112“ palydėtuvės ir startas. Ugniagesiai gelbėtojai savo draugus ir kolegas palydėjo gaisrinių mašinų švyturėliais ir vandens arka.

Mototurizmo ralis – tai jau šeštus metus organizuojamas komandinis nuotykinis ralis po visą Lietuvą, vienijantis intelektualius ir savo Tėvynę mylinčius motociklų vairuotojus ir vairuotojas. Šiais metais jis savo dalyvius kviečia šūkiu „Parodyk kelią Lietuvos“.

Šimtai motociklininkų iš įvairių Lietuvos vietų keliaudami ne tik pažins Lietuvą, jos kultūros, paveldo ir istorinius objektus, bet ir susipažins su žmonėmis, pajaus, kuo jie gyvena. Tik pažinus krašto žmones gali atsirasti bendrystė ir užgimti vienybės jausmas – toks, koks jis buvo Baltijos kelyje.

Egidijaus Babelio nuotr./„Ryterna modul Mototurizmo ralio“ startas
Egidijaus Babelio nuotr./„Ryterna modul Mototurizmo ralio“ startas

Šiemet pirmą kartą pažintiniame mototurizmo ralyje dalyvauja ir dvi BPC komandos. Kadangi vienos komandos nariai vilkės baltus, o kitos – raudonus marškinėlius, jos taip ir vadinasi – „Skubi Pagalba 112 (balta)“ ir „Skubi Pagalba 112 (raudona)“.

Deklaruodamos saugaus ir atsakingo keliavimo principus, abi komandos pasiryžo dalyvauti renginyje, kad tokiu būdu įprasmintų bendruomeniškumą, meilę Lietuvai ir Baltijos kelio idėją. Kelionėje jas automobiliais lydės ir gausi palaikymo komanda.

Ralio dalyviai turės aplankyti organizatorių nurodytas vietas, atlikti įvairias užduotis ir finišuoti 17.00 val. Birštono miesto centre.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas