Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 11:09

„Salako žiedo“ bekelės varžybos savo sudėtingumu pranoko dalyvių lūkesčius

Rugsėjo 12 diena Salake prasidėjo riaumojant visureigių ir keturračių varikliams. Ankstų šeštadienio rytą bekelės entuziastai susirinko pasigalinėti varžybose „Salako žiedas“. Varžybų organizatoriai dalyvius suskirstė į tris klases – „Open-Plus“, „Open“ ir ATV. Prie starto linijos stojo 35 ekipažai.

Šįkart organizatoriai buvo nusiteikę ypač gerai – pasirūpino, kad varžybos dalyviams garantuotų sudėtingų išbandymų ir gero nuovargio dozę, todėl žiedą, kuriuo vyko važiavimai, parengė net 2 km ilgio. Šioje distancijoje dalyvių laukė net keturios labai sunkiai įveikiamos kliūtys, kurių įveikimui buvo skirtas 6 valandų maksimalus laikas. Visureigiai startavo 10 valandą ryto ir be sustojimo judėjo (nes važiavimu tokio lėto judėjimo nelabai ir bepavadinsi) 6 valandas. Tuo tarpu keturračiams kas dvi valandas buvo leidžiama pertrauka. Didelė dalis ekipažų per šį laiką tesugebėjo įveikti tik po vieną kliūtį arba neapvažiuoti nei vieno pilno žiedo rato.

„Stiklų ekspertų“ komandos ekipažas su Vaidotu Paškevičiumi ir daugkartiniu bekelės varžybų nugalėtoju Nerijumi Gurkliu startavo nusiteikę piktai kovai. Ekipažo važiavimas vyko itin sėkmingai iki trečiojo rato, kuomet automobilio gedimas privertė vyrus pasitraukti į remonto zoną. Per tą laiką į lyderių pozicijas išsiveržė antrojoje pozicijoje buvęs Šaltenių šeimos duetas. Visgi po neilgo remonto į trasą sugrįžę Nerijus su Vaidotu padidino tempą ir toliau tęsė kovą. Varžybos buvo itin intensyvios ir iki maksimalaus šešių valandų limito likus vos keturioms minutėms „Stiklų ekspertų“ ekipažas kirto net 9 rato finišo liniją – tai buvo didžiausias įveiktų ratų skaičius „Open“ klasėje! „Stiklų ekspertų“ ekipažas antrosios vietos nugalėtojus aplenkė net dviem ratais.

„Stiklų ekspertų“ komanda šiose varžybose dar kartą patikrino techniką ir įsitikino, kad artėjančiose „Paplavy 2015“ varžybose, spalio mėnesį vyksiančiose kaimyninėje Baltarusijoje, jie galės parodyti maksimaliai geriausią savo rezultatą ir, tikėtina, išsiveržti į nugalėtojų pozicijas.

Varžybų „Salako žiedas“ rezultatai:

Open klasė
1 vieta – Vaidotas Paškevičius ir Nerijus Gurklys
2 vieta – Arūnas ir Arnas Šalteniai
3 vieta – Mindaugas Nazarovas ir Artūras Stankus

Open-Plus
1 vieta – Ričardas Malaiška ir Rokas Danilevičius
2 vieta – Antanas Venckus ir Remigijus Kupstas
3 vieta – Arūnas ir Edgaras Simanavičiai

Keturračiai
1 vieta – Mindaugas Lelys
2 vieta – Gedas Kalinauskas
3 vieta – Deividas Rudokas

Temos: 1 Salakas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas