Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 26d. 11:57

„Samsonas Rally Rokiškis“ dalyvių sąraše – jau šimtas ekipažų iš septynių šalių

Varžybų akimirka
Andriaus Lauciaus nuotr. / Varžybų akimirka
Jau rugpjūčio 6-7 dienomis Rokiškio ir Zarasų apylinkėse įvyks „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jos taps trečiuoju etapu Lietuvos automobilių ralio čempionato ir ralio sprinto čempionato dalyviams. Nors registracija vis dar vyksta, jau dabar sulaukta šimto ekipažų paraiškų. Čia lenktyniaus septynių valstybių atstovai, rašoma pranešime.

Dalyvių sąraše galima rasti visą Lietuvos ralio elitą – paraiškas pateikė Vaidotas Žala su Andriu Malnieku, ralio vardo partneris Martynas Samsonas su Ervinu Snitku, Vladas Jurkevičius su Aisvydu Paliukėnu, Dominykas Butvilas su Renatu Vaitkevičiumi, Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku ir daugelis kitų ekipažų, kuriuos įprastai galima matyti Lietuvos ralio varžybose kovojant dėl aukščiausių vietų absoliučioje įskaitoje.

Į Rokiškį atvyks ir keletas užsienio sportininkų. Daugiausiai intrigos kovoje dėl bendrosios įskaitos pozicijų įneš ekipažas iš Ukrainos – Valerijus Gorbanas su Sergejumi Larensu. Jie čia startuos WRC kategorijos „Mini Cooper“ automobiliu.

Beje, šis duetas norą lenktyniauti „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose buvo pareiškęs ir pernai, tačiau tąkart dėl pandemijos sukeltų judėjimo apribojimų ekipažui planų teko atsisakyti. Tačiau Rokiškio krašto žvyrkeliai šiam Ukrainos ekipažui tikrai pažįstami – jie čia periodiškai rengia privačius testus.

Dar vienas greitas ekipažas, pretenduosiantis į aukščiausias bendrosios įskaitos pozicijas – lenkų Roberto Kociko ir Sebastiano Wacho duetas. Jie su „Ford Fiesta R5“ automobiliu Lietuvoje lenktyniauja jau ne pirmą sezoną.

Šiais metais „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose ir vėl pasirodys du ekipažai iš Latvijos, kurie čia startuos žiūrovų simpatijas jau pelniusiomis „gazelkomis“. „GAZ 53A“ ir „GAZ 3503“ ralio sunkvežimius čia vairuos Maris Dzerve ir Maris Renskumbergs bei Agris Freimanis su Andriu Pšečenko.

Tradiciškai į Rokiškį atvyksta šių varžybų senbuviai iš Vokietijos Conradas Rudingeris bei Aaronas Jungnickelis. Jie startuos „Lada 2105 VFTS“ automobiliu. Vienas ekipažas atvyksta ir iš Rusijos. Su BMW M3 čia važiuos Viktoras ir Igoris Leontevai.

Iš viso „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose pasirodys septynių šalių atstovai – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos.

Daugiau informacijos apie rugpjūčio 6-7 dienomis įvyksiančias „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas rasite organizatorių interneto puslapyje www.samsonasrally.com.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas