Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 30d. 19:05

„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai žiūrovus ragina paisyti COVID-19 rekomendacijų

Administracinė komisija
Organizatorių nuotr. / Administracinė komisija

Jau penktadienį Rokiškyje prasidės dvi dienas truksiančios „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jose startuos daugiau nei 80 ekipažų iš devynių šalių. „Samsonas Rally Rokiškis“ bus ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos ralio čempionato etapas. Taip pat čia vyks ir „Baltic Rally Trophy“ etapas. Iš viso per dvi dienas ralio dalyviai turės įveikti 16 greičio ruožų ir beveik 140 km distanciją, rašoma pranešime.

Nors pagal pirminį planą šiose varžybose turėjo pasirodyti dešimties šalių atstovai, visgi dėl COVID-19 pasaulinės pandemijos įvesti judėjimo tarp šalių apribojimai sugriovė komandos iš Ukrainos planus. Valerijaus Gorbano vadovaujama „Eurolamp WRT“ komanda čia ketino startuoti WRC kalibro „Mini“ automobiliu, tačiau planus teko keisti.

Lietuvoje COVID-19 situacija taip pat nuolat keičiasi, tad „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai dalinasi naujausia informacija apie tai, kokie reikalavimai ir rekomendacijos galios ralio metu.

Organizatorių nuotr./Administracinė komisija
Organizatorių nuotr./Administracinė komisija

Trečiadienį posėdžiavusi Vyriausybė nusprendė, kad apsaugines kaukes nuo šeštadienio privaloma dėvėti viešajame transporte ir uždarose prekybos ir paslaugų teikimo vietose.

Papildomų reikalavimų, kurie būtų susiję su atvirame ore vykstančiais renginiais, įvesta nebuvo, tačiau ralio žiūrovai kviečiami laikytis saugaus atstumo vieni nuo kitų, asmens higienos bei kosėjimo etiketo.

Organizatorių nuotr./Administracinė komisija
Organizatorių nuotr./Administracinė komisija

Suprasdami situacijos rimtumą „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai trečiadienį ir ketvirtadienį vykusios administracinės komisijos metu taip pat ėmėsi papildomų saugumo priemonių – ralio dalyviams buvo pasiūlyta dezinfekuoti rankas, dėvėti apsaugines pirštines bei vienkartines kaukes.

Daugiau informacijos apie „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas galite rasti www.samsonasrally.com.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas