Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 29d. 07:26

„Samsonas Rally Rokiškis“ žiūrovams – renginio partnerio „CityBee“ staigmena

„Samsonas Rally Rokiškis“
Andriaus Lauciaus nuotr. / „Samsonas Rally Rokiškis“
Jau rugpjūčio 6-7 dienomis Rokiškio ir Zarasų apylinkėse įvyks „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Trečiame Lietuvos automobilių ralio čempionato ir ralio sprinto čempionato etape jau pateikta daugiau nei šimtas dalyvių paraiškų, o virš starto podiumo plazdės devynių šalių vėliavos. Ekipažams per dvi dienas čia teks įveikti beveik 140 km greičio ruožų, rašoma pranešime spaudai.

Iki „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybų liko vos viena savaitė, tad organizatoriai dalijasi dar viena, žiūrovus pradžiuginsiančia žinia. Į varžybas vykti ketinantys ralio aistruoliai tą galės daryti naudodamiesi „CityBee“ paslaugomis, kadangi prie greičio ruožų bus įrengtos laikinos „CityBee“ stotelės, kuriose bus galima palikti automobilius.

„Matyt, nebus netikėta, tačiau tiek aš, tiek ir visa „CityBee“ komanda – esame inovacijų ir automobilių entuziastai, todėl džiaugiamės šiuo užsimezgusiu bendradarbiavimu. Renginio organizatorių siekis sukurti įspūdingą automobilių sporto šventę ir jų noras diegti inovacijas, kurios sudarytų galimybes didesniam žmonių ratui savo akimis išvysti įspūdingas akimirkas, kurias visiems dovanos šimtai automobilių sporto profesionalų iš 9 šalių, mus paskatino prisidėti.

„CityBee“ nuotr./„CityBee“ „Toyota Yaris“
„CityBee“ nuotr./„CityBee“ „Toyota Yaris“

Nusprendėme, kad atvykusieji į „Samsonas Rally Rokiškis“ „CityBee“ automobiliais, juos galės pastatyti renginio laikotarpiui sukurtose laikinose „CityBee“ stotelėse, įkurdintose šalia trasos. Jei šis mūsų eksperimentas pasiteisins, ateityje laikinų „CityBee“ stotelių įrengimą plėsime ir kitokių renginių kontekste, taip didindami išmanaus, tvaraus ir šiuolaikiško judumo prieinamumą“, – sakė „CityBee“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Renginio metu konkrečias vietas, kuriose prie greičio ruožų bus įrengtos laikinos stotelės, bus galima rasti „CityBee“ programėlėje.

Daugiau informacijos apie „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas galite rasti organizatorių interneto svetainėje www.samsonasrally.com bei „Facebook“ puslapyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

07:38
00:50
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie Gazas